Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки для вихованців школи-інтернату №14 (м.Харків) | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ дослідження та відродження декоративно-ужиткового мистецтва та виставкової діяльності

A+ R A-
Рейтинг статті:

Майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки для вихованців школи-інтернату №14 (м.Харків)

 04122020

2 грудня 2020 р. співробітники КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» відвідали школу-інтернат №14 (м.Харків), де Вікторія Стефанович провела майстер-клас з виготовлення ляльки-мотанки для дітей – вихованців закладу.

Майстер клас – це нагорода й подяка дітям за участь у виставці дитячої творчості з нагоди святкування Дня захисників України «Дякую тобі». Виставка проходила у КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» 8-14 жовтня 2020 року. Співорганізаторами виставки були Ювенальна Превенція ГУНП в Харківський області, яка опікується правами дітей та ГО «ЗооКонтроль», що займається питаннями біологічної безпеки у містах та селищах України.

За участь у виставці діти нагороджені почесними дипломами КЗ «ООМЦКМ». Від Харківського осередку Національної  спілки майстрів народного мистецтва України, яку очолює заслужений майстер народної творчості України Олександр Вакуленко, юні митці отримали рідкісні видання журналів про традиції та митців української народної творчості. ГО «ЗооКонтроль» відзначила роботу Анни Зеленської, що  особливо вразила відвідувачів.

Малюнки вихованців Будянської дитячої школи народного мистецтва, Люботинської спеціалізованої школи-інтернату «Дивосвіт», Валківської дитячої школи мистецтв, Зеленогайської спеціальної школи Харківської обласної ради, школи-інтернату №14 м. Харків, Пісочинського ліцею «Мобіль» та Пісочинської селищної ради стануть подарунками захисникам України. 

IMG 1dc602861f41606e0f2d079a5969b38c VIMG 2af827cd95f4ccbe06cc20663d15e42b VIMG 19bf225ab729e63340785c09c8e616ed V

 

Виставки

Немає звітів для показу