Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

3003 info

Відділ культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 3 шт. )

За 15 років існування ансамбль спортивно-естрадного танцю „Спектр” доріс до звання народного

e-mail Друк

СТИЛЯГИ2 березня 2012 року в Куп’янському міському Палаці культури  відбувся творчий звіт зразкового ансамблю спортивно-естрадного танцю „Спектр” (Художній керівник Ширяєва С. В.) на підтвердження  звання «зразковий». Концертна програма звіту була присвячена 15-річчю створення колективу.

Звітна програма складалась із 4-х фільмів „Хроніка „Спектру” і 18 танцювальних композицій на два відділення. Колектив представив танцювальне мистецтво за  стилями: модерн  ( „Ілюзії”, „Ramalama”);  хіп-хоп ( „Школьный переполох»); контемп  ( „Бывают дни, когда…», «Боль»); джаз-фанк ( «Модный приговор»);  рок-н-рол ( „Amerikan  dream”); бальні танці ( Віденський вальс,  „Наш вальс”, самба „Танцюйте з нами”, ча-ча-ча  „Сюрприз”, вальс „Ніжність” та інші.формейшн

Танцювальні композиції виконували усі групи ансамблю: молодша – 28 дітей, середня – 14 дітей і старша – 15 підлітків до 17 років; спортивні пари – призери відкритих змагань і чемпіонатів з бальних танців, а також учасник і фіналіст телевізійного шоу на каналі „1+1” „Танцюють всі” Віталій Загоруйко. На сцені були представлені і діти початкової (28 дітей) і підготовчої (33 дитини) груп. Усього 118 виконавців було на сцені у фіналі концерту.     

аттестации1Програму звітного концерту  готував великий творчий колектив: хореографи, тренери- консультанти, костюмери, музичні оформлювачі, декоратор і режисер.

Беручи до уваги Изображение ЛУГАНСК 015активну участь усіх вікових груп колективу та їх спортивних пар у Всеукраїнських, міжнародних, обласних чемпіонатах, конкурсах і фестивалях , у святкових заходах м. Куп’янська, високий художній рівень і виконавську майстерність учасників колективу, а також належний рівень програми звітного концерту, члени атестаційної комісії дійшли висновку, що ансамбль спортивно-естрадного танцю „Спектр”  і його діяльність  відповідають положенню про „зразковий” і  буде представлений колегії управління культури і туризму облдержадміністрації для  затвердження цього рішення. Чемпионат мираА також, враховуючи що частина колективу, а саме учасники, що за роки існування „Спектру” подорослішали, вийшли з дитячого віку і увійшли до старшої групи ансамблю, мають високі досягнення на чемпіонатах і конкурсах,  члени атестаційної комісії вважають, що старша група „Спектру” може бути окремим самостійним колективом і з іншою назвою і званням „народний”, а середня і молодша групи колективу залишаться із званням „зразковий”.концерты 4

На звіті були присутні члени атестаційної комісії у складі: Мякіннікова Л.М.- заступник  директора ООМЦКМ, Чайка Е.М. – завідувач відділу культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля ООМЦКМ,Рябченко О.А. - викладач Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди, майстер спорту з Луганск 1художньої гімнастики.

e-max.it: your social media marketing partner