Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 1 2 3 4 5

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin 22.06

Відділ культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Козачолопанський рок-гурт «Под дождем» здобув звання «народного аматорського колективу»

e-mail Друк

гурт Под ДождемЗвітний концерт гурту «Под дождем» відбувся 26 вересня 2014 року у Козачолопанському сільському будинку культури. Гурт «Под дождем» успішно «здав екзамен»: концерт мав гучний успіх. Усі глядачі, і мешканці селища, і гості, були у захваті від прекрасних пісень, шаленого музичного драйву.

Гурт «Под дождем» існує з 1998 року. У колективі – 6 музикантів різного віку, які добре володіють музичними інструментами, такими, як гітара, бас-гітара, баян, барабан, синтезатор.

Музичний матеріал гурту багатий і різноплановий. Він включає в себе авторські пісні керівника гурта Олександра Дигало, популярні естрадні пісні Володимира Висоцького, обробки народних пісень, пісні з репертуарів гуртів «Грін Грей», «Жуки», «Звери», «Океан Ельзи». Усього у творчій обоймі колективу налічується понад 60 творів. У концертній програмі творчого звіту у двох відділеннях прозвучала майже половина пісень з діючого репертуару.

Гурт «Под дождем» популярний не тільки у своєму районі, а й за його межами. Він – активний учасник усіх районних і селищних заходів, а також різних фестивалів і конкурсів області: «Харківська весна» (2001 р.), «Музичний острів» (2006, 2007 рр.), «Неформат» (2004, 2005, 2007, 2014 рр.), «Слобожанські передзвони» (2013 р.), брав участь у телевізійному проекті Першого національного каналу «Фольк-music» з народною артисткою України Оксаною Пекун та ін. За участі гурту у СБК був проведений вечір пам'яті Володимира Висоцького.

Як і належить творчому колективу, що претендує на звання «народний», «Под дождем» має колектив-супутник. Це молодіжний ансамбль «Расса» (керівник Лобойко С.С.), який також брав участь у концерті і мав успіх у глядачів.

гурт Под ДождемУ сільському будинку культури створені всі умови для розкриття творчих здібностей учасників колективу: обладнано студію, де регулярно відбуваються репетиції; є комплекти звукопідсилюючої апаратури та концертні костюми, мікрофони, комп'ютер.

По закінченню концертної програми члени комісії зі сцени привітали колектив з успішним виступом і побажали подальших успіхів. Під час обговорення проведеного заходу члени комісії звернули увагу Дигала О.В. на необхідність більш чіткої артикуляції його як соліста, а також на те, що треба працювати над підсиленням емоційності виконання музикантів. Враховуючи усе вищевикладене, а також проведений на високому організаційному рівні творчий звіт, що відповідає вимогам Положення про «народний» («зразковий») колектив, атестаційна комісія дійшла висновку, що необхідно порушити клопотання перед колегією Департаменту культури і туризму облдержадміністрації про присвоєння гурту «Под дождем» Козачолопанського СБК Дергачівського району звання «Народний аматорський колектив».

У складі атестаційної комісії були:

- голова комісії –начальник відділу культури, мистецтв та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Плотнік Н.А.;

- заступник директора з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Мякіннікова Л.М.;

- професор кафедри духових та естрадних інструментів Харківської державної академії культури, доктор мистецтвознавства Откидач В.М.;

- голова циклової комісії естрадних інструментів Харківського училища культури Коломоєць О. О.

e-max.it: your social media marketing partner