Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

КРОКОВЕЄ КОЛО для дітей та молоді 2019 р.

 

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Травень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Відділ культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Вітаємо жителів села Біляївка з відкриттям оновленого сільського клубу!

e-mail Друк

Bilyaivka3Урочисте відкриття сільського клубу в селі Біляївка Первомайського району відбулося 28 жовтня 2014 року. Довгі роки будівля клубу через аварійний стан приміщень не використовувалась за призначенням. Відремонтувати осередок культури допомогли місцева сільська влада та меценати – місцеві фермери. Тепер клуб буде обслуговувати 5 прилеглих сіл.

Ремонт у приміщенні клубу провели за підтримки сільського голови Олександри Череватенко та місцевих сільгоспвиробників Ігоря Вовка, Володимира Грущенка, Михайла Конончука, Юрія Коровцова, Андрія Підлубного та Миколи Бакшеєва.

«Сільська рада направляла кошти на будівництво газопроводів, водопроводів, на ремонти, але все одно чогось не вистачало. Бо необхідно, щоб у селі розвивалась культура. Віками складалися традиції, коли сільські жителі збиралися на толоці, співали, веселилися. Це було місце, де можна було поспілкуватися. На жаль, у нас багато часу не було клубу. Від Ігоря Вовка надійшов такий поштовх. Тепер ми заходимо до приміщення клубу, а там лунає пісня, – і це означає, що село живе, не зважаючи на усі негаразди, які зараз відбуваються в країні», – підкреслила голова сільської ради Олександра Череватенко.

Bilyaivka«Я колись казав, що без культури та віри у Бога ми стаємо бездушними, і наслідки цієї бездуховності можуть бути колосальними. На одному з засідань районної ради я почув від депутата Тетяни Кравченко питання: «А де ж гуляти нашим дітям? Куди їм подітись?». І тоді у мене народилась мрія подарувати своїм селянам клуб. Минуло чимало часу, перш ніж з'явилася можливість реалізувати цю мрію», – розповів Ігор Вовк, меценат, депутат районної ради та теперішній власник будівлі сільського клубу.

Сільських жителів також привітала директор Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Людмила Омельченко. Вона привезла у подарунок клубу методичну літературу та аудіодиски, які стануть в нагоді при підготовці мистецьких заходів.

Після урочистого відкриття клубу, перерізування червоної стрічки та традиційного ритуалу запускання кішки першою до нового дому селяни та почесні гості прослухали концерт, який підготували для них народні колективи Первомайського та Дергачівського районів.

e-max.it: your social media marketing partner