Сергій Волощук отримав гран-прі у конкурсі „Вічне слово Кобзаря” за російський вірш про Шевченка | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 5 шт. )

Сергій Волощук отримав гран-прі у конкурсі „Вічне слово Кобзаря” за російський вірш про Шевченка

Ансамбль «Рідна пісня» заспівав у конкурсній перерві29-річний Сергій Волощук з міста Первомайського отримав гран-прі у регіональному конкурсі читців „Вічне слово Кобзаря”, що відбувався у суботу, 5 листопада на базі обласного центру культури та мистецтва. Він виступав у номінації „автори” зі своїми віршами російською мовою „Шевченко в Яготине” та „Выбор”.

Сергій Волощук отримав гран-пріКонкурс читців „Вічне слово Кобзаря, присвячений творчості Т.Г. Шевченка, відбувався цього року вже вшосте. В ньому взяли участь 40 читців, які змагалися у вмінні виразно декламувати зі сцени. Наймолодшій виконавиці було 8 років, а найстаршій – 64.

Мета конкурсу – долучити до літературного надбання Т.Г. Шевченка широких верств населення, талановитих аматорів Харківщини – поетів та читців.

Олександра Ломака стала переможницею у дитячій категоріїКонкурсна програма проводилася у двох вікових категоріях – до 16 років та від 17-ти. А також у двох номінаціях: „виконавець” (передбачає читання одного віршу або прозового твору з творчості Т.Г. Шевченка, або віршу про Шевченка, а другий вірш – на вибір виконавця, програма виконується без мікрофону) та „автор” (один вірш на вільну тему, другий присвячений Т.Г. Шевченку, програма виконується з мікрофоном).

11-річний Степан Ліщук став переможцем серед дітейВиступ учасників оцінювався за 10-бальною системою. Критерії оцінювання – художній рівень твору та його виконання, майстерність і самобутність виконання.

Серед дитячої категорії виконавців перше місце посів 11-річний Степан Ліщук з м. Первомайського, який вразив журі професійними акторськими здібностями та й недитячим репертуаром. Хлопець прочитав вірш Шевченка „Нащо мені женитися?”, а також дуже смішного віршика Юліана Тувіма „Про пана Тралялинського”.

Тетяна Баришникова перемогл серед дорослих авторівОлександра Ломака із селища Сланите Дергачівського району стала переможницею у дитячій категорії номінації „автори”. Юна поетеса прочитала 5 своїх віршів „Калини лист”, „Минають дні”, „Зорі ті ж самі”, „Тиша”, „Осінній листопад”.

А Тетяна Баришникова із селища Елітне Харківського району посіла перше місце у категорії дорослих як автор лише за один свій вірш „Сон”.

Людмила Головко перемогла у спецномінаціїЩе одна представниця категорії дорослих Марина Реуцькова з міста Південне Харківського району перемогла у номінации „виконавець” за яскраве і, як підкреслили члени журі, дуже щире виконання віршів Шевченка „І мертвим, і живим” та Ліни Костенко „Жіноча корида”.

Віталій Кулмурзаєв став «Надією конкурсу» Цього року журі визначило і переможців у двох спеціальних номінаціях: „Надія конкурсу” (у категорії „діти” переміг Віталій Кулмурзаєв з села Писарівка Золочівського району – набільш проникновенно у його виконанні звучав вірш Ліни Костенко „Крила”) та „За яскраве виконання української поетичної традиції” Журі конкурсу(переможниця – Людмила Головко з села Протопопівка Дергачівщини – вона виступала у „дорослій категорії” та виконала уривок з поеми Шевченка „Катерина” та вірш Бориса Грінченка „Шматок хліба”).

Журі конкурсу очолював доцент кафедри майстерності акторів університету мистецтв ім. Котляревського, заслужений артист України Анатолій Лобанов. Переможці конкурсу отримали цінні подарунки.

Сховати метелика