Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

3003 info

Відділ культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля

A+ R A-
Рейтинг статті:

Звіт самодіяльного народного вокально-естрадного гурту "Антракт" Новоосинівського СБК, 27.04.2013

e-mail Друк

І н ф о р м а ц і я
про проведення творчого звіту самодіяльного народного
вокально-естрадного гурту «Антракт»
Новоосинівського сільського Будинку культури
Куп´янського району

27 квітня 2013 р. у Новоосинівському будинку культури Куп´янського району відбувся творчий звіт самодіяльного народного вокально-естрадного гурту «Антракт» (керівник Серпокрил В.В.) на підтвердження почесного звання «народний».

Звіт приймала обласна атестаційна комісія у складі :

Стецюк Валентина Олексіївна - головний спеціаліст відділу культури, мистецтв та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації;
Мякіннікова Любов Миколаївна – заступник директора з культурно-просвітницької та творчої роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заступник голови атестаційної комісії;
Чайка Ельвіра Миколаївна - завідувач відділу культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, секретар комісії.

А також на звітному концерті був присутній :
Гейко Володимир Володимирович - провідний методист Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, керівник ансамблю
народної музики «Ярмарок».

Гурт «Антракт» був створений у 1980 році як вокально-інструментальний ансамбль. Керівник колективу Серпокрил Володимир Васильович протягом 33-х років існування колективу, працював на різних керівних посадах : завідувачем сільського клубу, начальником районного відділу культури, головою селищної ради, але колектив не залишав. Змінювались учасники, змінювався репертуар, але не змінним був керівник.

«Антракт» постійно бере участь у культурно-мистецьких заходах району, області, України. У регіональних конкурсах «Жива вода» і «Золота осінь» солісти колективу займають почесні 1 та 2 місця.

Програма звітного концерту складалась з 23 номерів і виконувалась різними складами ансамблю. В основному складі гурту сім виконавців різного віку, у колективові-супутнику – шість учнів 3-9 класів.

У виконанні «Антракту» прозвучали популярні пісні з репертуарів відомих авторів та виконавців : віа «Пламя» («Бродячие артисты), «Пісняри» («Крик птицы»), «ВІА ГРА» («Безответно»), «Волшебники двора» («А закаты алые»), «Інь-Янь» («В созвездии танцующей любви»), О.Пекун і гурту «Гетьман» («Козачка») Г,Кричевського («Встречайте нас»), А.Приходько («Между нами небо»), Н.Бучинської («Грешная любов», «Не забудь»), Д.Гурцкої («Ангели надежды»), а також українська народна пісня «Три гички» і «Пісня солов'їна» Г.Піскарьова.

У програмі концерту використані різні виконавські форми : соло, дуети, тріо, квартети. В.Серпокрил виконав пісню з репертуару І.Бобула «Вже осінь» та надзвичайно проникливо В.Хурсенко «Тато,тато», М.Ліхтін - пісню К.Меладзе «Детка», А.Титаренко – попурі українських пісень з репертуару М.Нітіч. Дуети у складі : М.Ліхтін, А.Титаренко виконали пісню П.Дмитриченка «Збережи мене», І.Колісник, А.Ліхотоп - «Конь» з репертуару Пелагеї, тріо у складі : І.Колісник, А.Титаренко, Л.Ліхотоп – «Тече вода» з репертуару К.Бужинської , В.Серпокрил, І.Оніщенко, Л.Ліхотоп « «Білі черемхи» з репертуару В.Павліка, квартет у складі В.Серпокрил, І.Оніщенко, А.Титаренко, А.Колісник «Не забудь» з репертуару Н.Бучинської та інші.

За умовами Пложення про «Народний» («Зразковий») колектив, було виконано ансамблем твір акапела «Що то за пташка...». Виконання було чистим, виразним, як і усе інше, на високому рівні.

Дитячий колектив-супутник у складі шістьох дівчат виконав пісні «Мама ждет меня домой» і «Діна».

У програмі концерту брали участь і інші творчі колективи, а саме учасники спортивної школи «Металург», хореографічного колективу «Салон Данс» і пара бального танцю. Вони органічно доповнювали виступи «Антракту» супроводжуючими танцями окремих номерів та своїми хореографічнимиі спортивними виступами.

Творчий звіт вокально-естрадного гурту пройшов на високому організаційно-художньому рівні при повній залі односельців і гостей.

На концерті були присутні : голова Куп´янської районної державної адміністрації Ківшар Г.В. , голова районної ради Чернова С.П.,
депутат районної ради, генеральний директор СТОВ «Надія» Садовський С.М., депутат районної ради, директор СТОВ «Мрія» Головко А.М., начальник відділу культури і туризму райдержадміністрації Користіна І.В., інші представники райдержадміністрації та інших селищних рад, а також директор районного організаційно-методичного центру Герасименко Л.І.

Голова райдержадміністрації Ківшар Г.В. привітав колектив з 25- літтям від дня присвоєння почесного звання і вручив членам колективу і тим хто з ними упродовж цих років співпрацював (Герасименко Л.І., Чайці Е.М.) пам´ятні медалі.

Члени атестаційної комісії Стеценко В.О. і Мякіннікова Л.М. привітали колектив з успішним виступом і оголосили рішення комісії рекомендувати Колегії Департаменту культури і туризму підтвердити самодіяльному вокально-естрадному гурту «Антракт» Новоосинівського БК Купянського району почесне звання «народний».

 

e-max.it: your social media marketing partner