КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з інвестицій та соціально-культурного розвитку

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Успішний досвід залучення волонтерів ЄС для отримання грантів

e-mail Друк

 

волонтер Корпусу Світу зі США Блейклі Нефф на БорівщиніУ січні 2013 року представник Європейської Волонтерскої Служби «SALTO» Анна Славічева відвідала Борівський район Харкывської області. Вона є членом експертної комісії Європейського Союзу, і приїхала для того, щоб переконатися - в Борівському районі є всі можливості для проживання та плідної роботи волонтерів. Справа в тім, що громадська організація „Агентство соціально-економічного розвитку Борівщини", створена Ресурсним центром районної ради, подала заявку до Європейської Волонтерської служби на запрошення до співпраці волонтерів Євросоюзу.

В Борівському районі вже працює волонтер Корпусу Миру США Блейклі Нефф. З його допомогою впроваджено кілька грантових проектів: у с. Підвисоке зроблено вуличне освітлення, в с. Піски-Радьківські в дитячому навчальному закладі та в школі замінили вікна на металопластикові, в с. Підлиман зробили ремонт дитячого садочку, встановлено очисні фільтри на воду в дитячому садочку смт. Борова, закуплено оргтехніку для Будинку дитячої та юнацької творчості, запрацювало шкільне радіо в Борівській ЗОШ №1 І-ІІІ ст. Крім цього, Блейклі Нефф безкоштовно викладає англійську в дитячому садочку і Будинку дитячої та юнацької творчості, а влітку в позаміському закладі відпочинку та оздоровлення «Орлятко» він організував зліт волонтерів Корпусу Миру США, які приїхали з усієї України.

За словами голови райради Євгена Жука, волонтерів із Європейського Союзу вирішили запросити на Борівщиніу з метою активізації та розвитку молодіжного руху. На нараді з заступниками голови, керівниками відділів і служб районної державної адміністрації були визначені основні напрямки, в яких будуть реалізовуватися молодіжні проекти - культура, спорт, здоровий спосіб життя, екологія.

Якщо громадську організацію „Агентство соціально-економічного розвитку Борівщини" буде акредитовано (інформація про це буде на початку лютого), вона отримає можливість запрошувати будь-яку кількість волонтерів із Євросоюзу віком від 18 до 30 років. На кожного волонтера Євросоюз сплачуватиме 440 Євро на місяць. Ці кошти витрачатимуться на харчування, проживання волонтерів, а також на реалізацію проектів, що впроваджуватимуться на території району.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг