Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo grant ukr

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Вересень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
31 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 1 2 3 4

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Відділ з інвестицій та соціально-культурного розвитку

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

У Дворічній створено Районну Службу Порозуміння

e-mail Друк


123В березні 2013 року в смт. Дворічна Харківської області, в приміщенні Клубу активності громади (створений у 2011 році), що розміщюється у районному Будинку культури відбулося засідання ініціативної групи по створенню Районної Служби Порозуміння.

До ініціативної групи увійшли представники Центру правової інформації та консультацій для захисту прав населення Дворічнського району: Людмила Ковтун, Любов Бабенко, Варвара Демченко, а також Колодязненський сільський голова Олександр Перепелиця, Рівдкодубський сільський голова Олена Павленко, Жовтневий сільський голова Валентина Масюк, секретар Тавільжанської сільської ради Світлана Мороз. В засіданні ініціативної групи взяли участь начальник відділу з організаційних питань районної ради Ірина Карпович, начальник відділу освіти Дворічанської райдержадміністрації Наталя Коваль.

В ході підготовчого етапу створення РСП, який тривав протягом 2012 року було встановлено контакт з райдержадміністрацією, районною радою, створено команду однодумців - медіаторів в кількості 17 чоловік, взято участь у тренінгах по оволодінню знаннями з базових навичок вирішення конфліктів та медіації (тренінги проводилися при фінансовій підтримці програми «Верховенство права» Міжнародного фонду «Відродження»).

Дворічанська Районна Служба Порозуміння об'єднала однодумців, які пройшли навчання і будуть здійснювати діяльність, спрямовану на вирішення та попередження конфліктних ситуацій в районі. Мета цієї діяльності – формування сприятливого соціально-психологічного клімату, побудова мирного співіснування, гармонії та злагоди в громаді.
Серед основних напрямів діяльності Районної Служби Порозуміння: медіація у вирішенні конфліктів та спорів в сусідських, сімейних, трудових відносинах, проведення процедури Кола в громаді для дорослих та дітей (Кола цінностей, Прийняття рішень, Тематичні, тощо), створення Шкільних Служб Порозуміння.

У Дворічанському районному будинку культури (РБК) з червні 2011 у стінах Клубу активності громади також працює Ресурсний центр активності громади. Ресурсний центр – це результат діяльності громадської організації «Фонд сільських громад Дворічанщини» (ФСГД) за фінансової підтримки Антикризової гуманітарної програми Міжнародного фонду «Відродження». Ресурсний центр ставить своєю метою надання інформаційної, консультаційної (організація тематичних зустрічей з представниками служб та відомств району, індивідуальні консультації з різних питань) та технічної підтримки (доступ до мережі Інтернет, комп'ютера) сільським ентузіастам та ініціативним групам Дворічанського району у вирішенні локальних проблем місцевого розвитку.

e-max.it: your social media marketing partner