Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo grant ukr

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Відділ з інвестицій та соціально-культурного розвитку

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Кластер культури і туризму лідирує в розвитку кластерної моделі економіки Харківської області

e-mail Друк

18 березня 2014 року в Департаменті культури і туризму ХОДА відбулося засідання робочої групи Кластера культури і туризму Харківської області, на якому обговорювалися перспективи розвитку сфери культури в регіоні за рахунок реалізації інвестиційних проектів.

На засіданні робочої групи були розглянуті питання, що стосуються внесення змін до Стратегії розвитку Кластера культури і туризму Харківської області, яка була прийнята у вересні 2012 року. Також йшлося про шляхи формування банку даних інвестиційних проектів у сфері культури і туризму.

До складу робочої групи входять керівники методичних центрів області, що працюють з організаціями культури і туризму, представники вищих навчальних закладів, що готують фахівців у цій сфері.

Директор Харківського регіонального центру інвестицій та розвитку Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України Олександр Дудка розповів про розвиток економічних кластерів у Харківській області та прогресивності проектного підходу в реалізації кластерних стратегій.

«Найбільш успішно кластери розвиваються саме за рахунок реалізації спільних інвестиційних проектів, - підкреслив Олександр Дудка. - Кластер культури і туризму на сьогоднішній день є лідером в процесі розвитку кластерної моделі економіки в Харківській області».

Як зазначив директор Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов, діяльність Кластера покликана сприяти поліпшенню інвестиційного клімату та залученню грантів у сфері культури і туризму.

Учасники робочої групи піднімали питання активізації діяльності з підготовки кадрів у районах, створення концептуальних туристичних ресурсів, паспортизації об'єктів культури і туризму, якості підготовки екскурсоводів, які працюють з туристичними групами в Харкові і області. Підкреслювалося, що необхідно розробити чіткі механізми, які стимулювали б кластерну взаємодію.

e-max.it: your social media marketing partner