Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

logo grant ukr

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Відділ з інвестицій та соціально-культурного розвитку

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

На семінарі для начальників районних відділів культури обговорили участь у грантових конкурсах

e-mail Друк

strategiya1Семінар для начальників (завідувачів) відділів (секторів) культури і туризму районних державних адміністрацій та міст обласного підпорядкування відбувся 14 листопада 2014 року в Обласному організаційно-методичному центрі культури і мистецтва. На заході відбулося обговорення теми щодо заповнення паспортів закладів культури клубного типу, складання рейтингових показників діяльності районів та міст у сфері культури, а також про практику написання грантових проектів для українських та закордонних фондів.

Зараз Міністерство культури України почало розробляти стратегію розвитку культури нашої країни. Цей процес завершиться в кінці наступного 2015 року, а до цього часу робітникам культури пропонують ознайомлюватися з досвідом європейських колег і долучатися до запланованих публічних дискусій та круглих столів з цієї проблематики.

Одним з чи не найважливіших пунктів майбутньої стратегії є повний перехід на проектну діяльність, коли найкращі проекти у сфері культури буде на конкурсній основі відбирати експертна комісія та виділяти на них кошти з муніціпального бюджету. Такі зміни очікують на робітників культури в найближчі 10 років.

Тому в рамках семінару начальникам відділів культури надали інформацію щодо навчального тренінгу з написання грантів, який відбувся минулого тижня у Регіональному центрі міжнародних проектів і програм.

«На цьому тренінгу нам пояснили, що грантовий проект буде успішним, якщо стосуватиметься не окремо ремонту клубного закладу, а, наприклад, розвитку села, але в якості однієї зі складових цього розвитку може виступати і ремонт, - розповів учасник тренінгу заступник директора Обласного центру культури і мистецтва Олександр Кіпран. – Або можна запропонувати проект створення волонтерскої організації, і в його рамках побудувати спорткомплекс, дитячий майданчик або кімнату для розвитку дітей. В такому випадку інвестори зацікавлені в проекті, бо він має перспективу, і коли його термін закінчиться, волонтерські організації та майданчики продовжать функціонувати».

У майбутньому працівників культури з районів Харківської області більш докладно будуть ознайомлювати з практикою написання заявок на грантові конкурси, щоб поступово адаптувати діяльність культурних закладів з новими законодавчими та соціально-політичними умовами.

e-max.it: your social media marketing partner