Грошова премія на реалізацію власного проекту для художників і архітекторів | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Грошова премія на реалізацію власного проекту для художників і архітекторів

Фонд Елізабет Гріншілдс надає фінансову допомогу молодим талановитим художникам на початковому етапі їх творчого шляху. Гранти присуджуються кандидатам, які працюють тільки в областях живопису (painting), малюнка (drawing), гравюри (printmaking) і скульптури (sculpture).

Фіналісти отримують грант у розмірі від 15000 до 18 000 канадських доларів.

Отримані гроші можуть бути використані для будь-яких цілей, пов'язаних з мистецтвом: навчання, транспортні витрати, оренда студії, придбання матеріалів та інше. Грантоотримувачі зобов'язані представити докладний звіт про свою творчу діяльність після завершення роботи або проекту.

Вимоги до кандидатів

Участь у конкурсі можуть взяти художники або студенти будь-якої країни, що знаходяться на початку або в розквіті творчої кар'єри і працюють в стилі живопису, графіки, скульптури або гравюри.

Вони повинні продемонструвати прагнення і бажання пов'язати своє життя і кар'єру з мистецтвом. Кандидати повинні бути не молодше 18 років на момент подачі їх заявки. Фонд не приймає заявки від комерційних художників, фотографів, відео-художників і кінематографістів. Також не розглядаються роботи художників-абстракціоністів.

Оформлення заявки

Щоб взяти участь у конкурсі, учасники повинні заповнити форму заявки і прикласти наступні документи:

- CD c зображенням 6 робіт, виконаних протягом останніх двох років;

- Копію паспорта;

- Копії запрошень, оголошень, відгуків, газетних вирізок та інших письмових матеріалів, що відносяться до будь-якій виставці або іншої демонстрації робіт кандидата;

- Опис проекту, який учасник має намір реалізувати за рахунок отриманого гранту;

- Детальний опис бюджету проекту;

- Рекомендаційний лист від одного з вчителів або професорів, художників чи кураторів галереї з оцінкою творчої діяльності кандидата.

Всі документи і матеріали повинні бути представлені на французькою або англійською мовою. Документи і матеріали на іншій мові - як мовою оригіналу, так і мати французький або англійський переклад.

Заявки на участь у конкурсі приймаються протягом всього року. Документи повинні бути вислані звичайною поштою.

Контакти:

1814 Sherbrooke Street West Suite # 1 Montreal, Quebec CANADA H3H Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Сайт