Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 3 шт. )

Майбутні медики познайомилися із творчістю байкаря Гребінки

e-mail Друк

Євген ГребінкаЛітературно-музичний вечір "Співець світогляду українського народу", присвячений 200-літтю від дня народження байкаря і письменника Євгена Гребінки, відбувся 10 лютого 2012 року. Це був спільний захід центру культури та мистецтва і харківського медичного базового коледжу №1. Усі глядачі були у білих халатах.

Ганна СтоляроваОрганізатор і ведуча вечора - методист центру Ганна Столярова надала можливість учням коледжу розповісти біографію Євгена Гребінки, прочитати його байки „Пшениця", „Школяр Денис", „Ведмежий суд", "Ні, мамо, не можна нелюба любить", а сама розповіла про творчі зв'язки письменника з Харковом, дружні зв'язки Євгена Гребінки з харківськими діячами культури, науки, літераторами та видавцями, зокрема, професором Харківського університету Ізмаїлом Срезневським, ректором університету Петром Гулаком-Артемовським, письменником та театральним діячем Григорієм Квіткою-Основ'яненком.

Майбутнім медикам було цікаво дізнатися про байкаряПід час заходу на великому екрані було показано фрагмент художнього відеофільму „Заповіт", в якому показано одну із зустрічей літераторів у Євгена Гребінки вдома, що часто відбувались у нього під час його перебування у Петербурзі. Ганна Столярова також розповіла про дружбу Гребінки із Тарасом Шевченком.

ансамбль «Діва»Художньою прикрасою вечора стали виступи творчих колективів центру. Квартет "Діва" (керівник Галина Гейко) виконав пісні "Чарівна скрипка" та "У вишневому садочку", ансамбль "Ярмарок" (керівник Володимир Гейко) - "Українські награвання" та "Українську польку".

колектив «Ярмарок»Понад 100 учнів коледжу надзвичайно тепло привітали концертні номери і аплодували артистам стоячи.

Коледжу були подаровані книги про Євгена Гребінку, а також про ще одного харківського байкаря, філософа, просвітителя Григорія Сковороду. Керівництво центру культури та мистецтва і медичного коледжу домовилися про проведення наступного спільного заходу до 290-ліття від дня народження Сковороди, що відзначатиметься у цьому році.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг