КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 5 шт. )

За 15 років існування ансамбль спортивно-естрадного танцю „Спектр” доріс до звання народного

e-mail Друк

СТИЛЯГИ2 березня 2012 року в Куп’янському міському Палаці культури  відбувся творчий звіт зразкового ансамблю спортивно-естрадного танцю „Спектр” (Художній керівник Ширяєва С. В.) на підтвердження  звання «зразковий». Концертна програма звіту була присвячена 15-річчю створення колективу.

Звітна програма складалась із 4-х фільмів „Хроніка „Спектру” і 18 танцювальних композицій на два відділення. Колектив представив танцювальне мистецтво за  стилями: модерн  ( „Ілюзії”, „Ramalama”);  хіп-хоп ( „Школьный переполох»); контемп  ( „Бывают дни, когда…», «Боль»); джаз-фанк ( «Модный приговор»);  рок-н-рол ( „Amerikan  dream”); бальні танці ( Віденський вальс,  „Наш вальс”, самба „Танцюйте з нами”, ча-ча-ча  „Сюрприз”, вальс „Ніжність” та інші.формейшн

Танцювальні композиції виконували усі групи ансамблю: молодша – 28 дітей, середня – 14 дітей і старша – 15 підлітків до 17 років; спортивні пари – призери відкритих змагань і чемпіонатів з бальних танців, а також учасник і фіналіст телевізійного шоу на каналі „1+1” „Танцюють всі” Віталій Загоруйко. На сцені були представлені і діти початкової (28 дітей) і підготовчої (33 дитини) груп. Усього 118 виконавців було на сцені у фіналі концерту.     

аттестации1Програму звітного концерту  готував великий творчий колектив: хореографи, тренери- консультанти, костюмери, музичні оформлювачі, декоратор і режисер.

Беручи до уваги Изображение ЛУГАНСК 015активну участь усіх вікових груп колективу та їх спортивних пар у Всеукраїнських, міжнародних, обласних чемпіонатах, конкурсах і фестивалях , у святкових заходах м. Куп’янська, високий художній рівень і виконавську майстерність учасників колективу, а також належний рівень програми звітного концерту, члени атестаційної комісії дійшли висновку, що ансамбль спортивно-естрадного танцю „Спектр”  і його діяльність  відповідають положенню про „зразковий” і  буде представлений колегії управління культури і туризму облдержадміністрації для  затвердження цього рішення. Чемпионат мираА також, враховуючи що частина колективу, а саме учасники, що за роки існування „Спектру” подорослішали, вийшли з дитячого віку і увійшли до старшої групи ансамблю, мають високі досягнення на чемпіонатах і конкурсах,  члени атестаційної комісії вважають, що старша група „Спектру” може бути окремим самостійним колективом і з іншою назвою і званням „народний”, а середня і молодша групи колективу залишаться із званням „зразковий”.концерты 4

На звіті були присутні члени атестаційної комісії у складі: Мякіннікова Л.М.- заступник  директора ООМЦКМ, Чайка Е.М. – завідувач відділу культурно-просвітницької роботи та організації дозвілля ООМЦКМ,Рябченко О.А. - викладач Харківського національного педагогічного університету ім. Г.Сковороди, майстер спорту з Луганск 1художньої гімнастики.

e-max.it: your social media marketing partner