Творча група «Фольк-music» відібрала на Дергачівщині виконавців пісень для майбутніх програм | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Творча група «Фольк-music» відібрала на Дергачівщині виконавців пісень для майбутніх програм


Фольк-muzik Оксана Пекун18- 20 квітня 2013 року до Дергачівського району завітала з робочим візитом творча знімальна група одного з популярніших телевізійних проектів каналу «Перший національний» - «Фольк-music» на чолі з ведучою програми Народною артисткою України Оксаною Пекун.

Творча група передачі їздить по всій Україні, відшукуючи в різних куточках країни нові пісні, етнічні форми, які стають доступні всій аудиторії телеглядачів. Передача «Фольк-music» виходить на Першому національному каналі, вона спрямована на пошук і відродження українського музичного етносу, збереження та популяризацію нематеріальної культурної спадщини.

Творча група 18 квітня прослухала фольклорні колективи та колективи народної пісні Дергачівського РБК, Слатинського СК, Козачолопанського СБК, Пересічанського СБК, Мануїлівського СК та Токарівського СК на сцені районного Будинку культури. 19 та 20 квітня творча група виїжджала в с. Протопопівку, селище Вільшани та с. Великі Проходи, щоб ознайомитись з фольклорними колективами, традиційним колоритом Дергачівщини. Гості підкреслили високий організаційний рівень підготовки їх зустрічі та перебування на території Дергачівського району.

Творча група програми «Фольк-music» відібрала найкращі стародавні пісні та запросила всі переглянуті колективи до м. Київа на зйомки програм.
Завдяки програмі «Фольк-music» у Харківщини є гарна можливість представити Дергачівський район та творчий народний потенціал дергачівської культури на всю Україну.

Фольк-muzik Оксана ПекунФольк-muzik Оксана ПекунФольк-muzik Оксана ПекунФольк-muzik Оксана Пекун