КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:

Літературно–музичний вечір «Садок вишневий коло хати»

e-mail Друк

15 березня 2013р. у приміщенні ООМЦКМ (Пушкінська, 62) відбувся літературно – музичний вечір «Садок вишневий коло хати», присвячений ювілейній даті - 170 літтю першого приїзду після довгої перерви Т. Г. Шевченка в Україну навесні 1843 року.

На цьому заході розповіли про приїзд Шевченка в Україну із Петербурга, про його працю в археографічній комісії в якості художника, про історичні події того часу, про зустрічі Шевченка з родиною і друзями.

Під час розповіді було розкрито глибокий зміст вірша Т. Шевченка «Садок вишневий коло хати», в якому він показав у чому полягає родинне щастя, маючи на увазі – народу. Відвідувачам продемонстрували фрагменти відеофільмів про життя родини Шевченка та його творчість як художника. Звучали вірші Т. Шевченка, виконувались пісні.

По закінченні заходу відвідувачі висловили свої думки з приводу почутого і побаченого. Учениця школи № 5 сказала, що дізналась багато нового про геніального українського поета і художника, вчителька української мови і літератури школи № 131 подякувала організаторам концерту за цікаву інформацію і прекрасні українські пісні.

Вечір підготували і провели співробітники ООМЦКМ: автор сценарію методист Г. Столярова, редактор і режисер О.Савенко, вокально
інструментальний гурт «Діва» (керівник Г.Гейко), звукорежисер

О. Клименко, методисти О. Іванова і А. Бондар. А також студенти Харківської державної академії культури Д. Соловей і М. Горбенко у якості ведучих.
Бібліотекам шкіл і ведучим вечора подарували книгу про зв'язки Тараса Шевченка з Харківщиною «Слобожанський уклін Тарасові Шевченку» краєзнавця, методиста центру Г. Столярової.

e-max.it: your social media marketing partner