КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Центр культури і мистецтва проводить семінар-практикум для керівників хореографічних колективів

e-mail Друк

Семінар з хореографіїХарківський обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва 1 лютого 2014 року з 10.00 проводить семінар-практикум для керівників аматорських хореографічних колективів Харківської області. Семінар відбудеться на базі Харківської Державної Академії Культури (Бурсацький узвіз, 4).

Даний семінар покликаний підвищити рівень знань та навичок керівників хореографічних колективів області, розкрити внутрішній потенціал учасників, вивести їх на новий рівень обізнаності у тенденціях розвитку сучасної хореографії. Семінар буде корисним для фахівців різних хореографічних жанрів.

У якості ведучих запрошено відомих висококласних фахівців у сфері хореографії міжнародного рівня.

Наголошуємо, що проведення семінару-практикуму відбуватиметься у вигляді майстер-класів, тому учасники мають взяти з собою форму для занять та м'яке балетне взуття.

Звертаємо увагу на те, що для керівників аматорських хореографічних колективів Харківської області семінар-практикум безкоштовний, для усіх інших двері танцювальної зали Академії культури не закриваються, але їм вже потрібно розраховувати на благодійні внески.

Поспішайте записуватися, місця обмежені.

Додаткова інформація за телефонами: 700-38-91, 700-26-63, 063-59-24-513, 063-60-43-260 (Фінько Ольга Павлівна, Попов Дмитро Олегович).

Програма семінару-практикуму:

10.00 – 10.30 - Заїзд та реєстрація учасників.

10.30 – 10.45 - Відкриття семінару-практикуму. Виступ: Колногузенко Б.М. – декана факультету хореографічного мистецтва ХДАК, Омельченко Л.Г. – директора ООМЦКМ.

11.00- 12.30 - «Напрямки сучасної хореографії та засоби їх втілення». «Contemporary (модерн). Стилізація народного танцю».

Клас веде педагог:  Хєндрік Ольга Юріївна, провідний фахівець з джаз-модерну кафедри сучасної хореографії ХДАК, балетмейстер – постановник (займається науковими дослідженнями в області соціального розвитку молоді за допомогою хореографії).

12.40 – 14.40 - «Чоловічій танець». Клас веде педагог: Цомая Олександр Григорович, старший викладач кафедри  хореографії ХДАК та  народного ансамблю танцю «Щасливе дитинство» ХОПДтаЮТ.

«Український народно-сценічний танець». Клас веде педагог: Барабаш Ольга Володимирівна, старший викладач кафедри  хореографії ХНПУ ім.Г.С.Сковороди

14.50 –15.30 - Круглий стіл з педагогами (кава-брейк). Педагоги ХДАК та провідні методисти КЗ ООМЦКМ Фінько О.П., Попов Д.О.

При реєстрації керівники отримають методичну літературу, положення фестивалів і конкурсів з хореографії в Україні та за її межами.

Заявки на участь у семінарі приймаються до 30.01.2014 на електронну адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду та тел.(факс) (057) 700-38-91.

Заїзд учасників за адресою: м. Харків, Бурсацький узвіз, 4.

e-max.it: your social media marketing partner