КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


afisha 00
 
Sunny art fest
 
kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

До 200-річчя Т. Шевченка – звітний концерт хору народної пісні «Джерело» Балаклійського РБК

e-mail Друк

1Балаклійський районний будинок культури 5 квітня 2014 року зібрав палких шанувальників народної пісні на щорічному звітному концерті народного хору «Джерело» (керівник Роман Пасєка), в якому також взяв участь ансамбль народних інструментів викладачів Балаклійської дитячої музичної школи. Концерт під символічною назвою «Окрилені піснею» був продовженням низки районних заходів, присвячених відзначенню 200-річного ювілею видатного сина українського народу Тараса Григоровича Шевченка.

Налаштував глядачів на тематику творчого звіту пролог концерту, що складався з музично-хореографічної композиції «Окрилений долею», головний герой якої був маленький Тарасик, та відеоряду про Великого Кобзаря. Далі на сцені з'явилися ведучі в образах розважливої матері та довірливої доньки. Їхні діалоги були доречними переходами між піснями, різними за своєю тематикою. Глядачі мали змогу насолодитися і жартівливими, і ліричними, і патріотичними піснями у виконанні хору, солістів та чоловічого вокального ансамблю «Хормен».

Завершився захід традиційною піснею «Співа Джерело», яку залюбки підхопила вся глядацька зала.

З успішним творчим звітом хористів привітала завідуюча сектору культури Балаклійської районної державної адміністрації Валентина Пересічанська  та вручила диплом «За поширення українських традицій і особистий внесок колективу у відзначення 200-річчя з дня народження Т.Г. Шевченка у Балаклійському районі». Привітали учасників хору й колеги: керівник вокального ансамблю «Обрій» Г. Кравченко та керівник народного гурту народної пісні «Весела слобода» Т. Шерстюк.

Автор: Ганна Горбель, художній керівник РКЗ «Балаклійський районний Будинок культури»

11

e-max.it: your social media marketing partner