КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Видано два збірники сценаріїв тематично-культурних заходів: до 200-річчя Кобзаря і 70-річчя Перемоги

shevchenkoДо уваги фахівців закладів культури! Рівненським центром народної творчості за підтримки Громадської Ради директорів обласних центрів народної творчості та Міністерства культури України було підготовлено та видано дуже цікаві методичні збірники сценаріїв тематичних культурно-мистецьких заходів. Один присвячений 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка (називається «Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття...»), другий «Згадаємо всіх поіменно» – до 70-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років.

Зміст матеріалів збірника до ювілею Кобзаря, під знаком якого проходить 2014 рік, висвітлює не лише життєвий і творчий шлях поета, художника, пророка, але й акцентує увагу на важливих питаннях, які у всі часи хвилювали людство. Високохудожні мистецькі твори Т.Г.Шевченка та інших авторів, представлені у цьому виданні, напевно будуть корисні для працівників культури, які можуть використати видані сценарії у своїх художньо-мистецьких заходах, що сприятимуть формуванню у відвідувачів духовних і художніх смаків, поваги до української культури, мови, культурно-мистецької спадщини поета.

«Згадаємо всіх поіменно» – цей збірник сформований за матеріалами, підготовленими співробітниками різних обласних центрів народної творчості України та практичними працівниками закладів культури і може використовуватися у підготовці культурно-дозвіллєвих заходів відповідної тематики. Як зазначив у передмові член Національної Спілки краєзнавців України, кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри культурології і музеєзнавства Рівненського державного гуманітарного університету Сергій Виткалов, перевагою цього збірника є те, що в ньому вміщені сценарії, підготовлені фахівцями різних регіонів України, які мають свою точку зору і своє ставлення до подій тих далеких днів, утім важливих для кожного регіону і кожної людини зокрема. Матеріали підготовлені на двох мовах, тобто тих носіях інформаційної культури, які є найбільш уживаними у практиці роботи різних теренів України. А відтак вони засвідчують, що наші регіони добре розуміються на тих проблемах, які хвилюють населення країни сьогодні і лише носії культурного коду не можуть стати формою, яка б посіяла ворожнечу між нашим народом. Ці матеріали є різними і з точки зору методичного їх втілення, і зважаючи на той набір засобів, який використовується у практиці конкретного закладу культури, а отже вони являють інтерес і з методичної точки зору, адже дають можливість обмінятися методиками, що використовуються у культурній практиці України загалом і розширити тематичний ряд форм культурно-дозвіллєвої діяльності.

Ознайомитися з електронним варіантом цих збірників можна на нашому сайті в рубриці "Для працівників клубних закладів" розділу «Методичний кабінет» або завантажити прямо тут:

«Згадаємо всіх поіменно». Збірник сценаріїв тематичних культурно-мистецьких заходів, присвячених 70-й річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років

«Ми чуємо тебе, Кобзарю, крізь століття...». Збірник сценаріїв тематичних культурно-мистецьких заходів, присвячених 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка

Викл. сніг