КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

20-річний ювілей жіночого хору районного народного дому «Іскра» відсвяткували у Валках

e-mail Друк

20 років від дня створення жіночого хору Валківського районного народного дому «Іскра» виповнилось 23 вересня 2014 року. Учасниці колективу до святкування ювілею підготували для своїх друзів та фанатів концертну програму.

Керівник колективу - професійний та досвідчений хормейстер і баяніст Андрій Павлович Тібор. Концертмейстер – одна з найкращих у своїй професії Наталія Анатоліївна Черниш.

Аматорський жіночий хоровий колектив був створений у 1994 році за ініціативи, на той час, художнього керівника РБК Оксани Михайлівни Холодної, яка тепер, як директор, очолює колектив КУ «Валківський районний народний дім «Іскра» і всі 20 років співає у хорі як учасниця. У складі колективу виступають жіночки від 32 до 75 років. Світлана Андріївна Богодюк – його найстарша активна учасниця.

Протягом багатьох років цей хор стабільно працював і поповнював свій  репертуар, який налічує вже 70 творів; брав активну участь у районних і обласних заходах; став надзвичайно популярним у своєму районі.

У репертуарі колективу – пісні українських та зарубіжних авторів, що виконуються переважно українською мовою.

У 2010 році хор отримав почесне звання «народний аматорський колектив».

Ювілейний концерт підтвердив, що колектив у повній мірі відповідає цьому високому званню. Пісні, що виконувались у програмі на два відділення, звучали натхненно і проникливо, а заключна пісня на вірші В.Сосюри «Любіть Україну» - не тільки актуально, а й зворушливо.

Двічі під час виступу хору глядачі вставали і слухали пісні стоячи.

23 вересня 2014 року ювіляри приймали поздоровлення, грамоти, квіти і подарунки від голови Валківської районної ради Яцини Ю.Д., заступника голови районної державної адміністрації Оноши В.П., міського голови Скрипниченка В.В., керуючої справами райради Котенко Т.М., начальника відділу культури і туризму Шевченко В.П. Директор дитячої школи мистецтв Ковальов О.М. подарував колективу керамічний глечик, на якому закарбовані на довгу пам'ять прізвища усіх учасниць. Свої вітання і спонсорську допомогу (радіомікрофони) передав народний депутат Біловол О.М.

До поздоровлень земляків приєднався і Обласний організаційно – методичний центр культури і мистецтва. Від імені колективу і директора центру хор привітала завідувач відділу з культурно-масової роботи Чайка Е.М. і вручила подяки: колективу хору, керівнику – Тібору А.П.,  акомпаніатору – Черниш Н.А., директору РНД «Іскра» Холодній О.М. за багаторічну плідну працю по збереженню аматорського хорового мистецтва.

На кінець програми концерту учасницям запропонували задути свічки на великому ювілейному торті.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг