КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Козачолопанський рок-гурт «Под дождем» здобув звання «народного аматорського колективу»

e-mail Друк

гурт Под ДождемЗвітний концерт гурту «Под дождем» відбувся 26 вересня 2014 року у Козачолопанському сільському будинку культури. Гурт «Под дождем» успішно «здав екзамен»: концерт мав гучний успіх. Усі глядачі, і мешканці селища, і гості, були у захваті від прекрасних пісень, шаленого музичного драйву.

Гурт «Под дождем» існує з 1998 року. У колективі – 6 музикантів різного віку, які добре володіють музичними інструментами, такими, як гітара, бас-гітара, баян, барабан, синтезатор.

Музичний матеріал гурту багатий і різноплановий. Він включає в себе авторські пісні керівника гурта Олександра Дигало, популярні естрадні пісні Володимира Висоцького, обробки народних пісень, пісні з репертуарів гуртів «Грін Грей», «Жуки», «Звери», «Океан Ельзи». Усього у творчій обоймі колективу налічується понад 60 творів. У концертній програмі творчого звіту у двох відділеннях прозвучала майже половина пісень з діючого репертуару.

Гурт «Под дождем» популярний не тільки у своєму районі, а й за його межами. Він – активний учасник усіх районних і селищних заходів, а також різних фестивалів і конкурсів області: «Харківська весна» (2001 р.), «Музичний острів» (2006, 2007 рр.), «Неформат» (2004, 2005, 2007, 2014 рр.), «Слобожанські передзвони» (2013 р.), брав участь у телевізійному проекті Першого національного каналу «Фольк-music» з народною артисткою України Оксаною Пекун та ін. За участі гурту у СБК був проведений вечір пам'яті Володимира Висоцького.

Як і належить творчому колективу, що претендує на звання «народний», «Под дождем» має колектив-супутник. Це молодіжний ансамбль «Расса» (керівник Лобойко С.С.), який також брав участь у концерті і мав успіх у глядачів.

гурт Под ДождемУ сільському будинку культури створені всі умови для розкриття творчих здібностей учасників колективу: обладнано студію, де регулярно відбуваються репетиції; є комплекти звукопідсилюючої апаратури та концертні костюми, мікрофони, комп'ютер.

По закінченню концертної програми члени комісії зі сцени привітали колектив з успішним виступом і побажали подальших успіхів. Під час обговорення проведеного заходу члени комісії звернули увагу Дигала О.В. на необхідність більш чіткої артикуляції його як соліста, а також на те, що треба працювати над підсиленням емоційності виконання музикантів. Враховуючи усе вищевикладене, а також проведений на високому організаційному рівні творчий звіт, що відповідає вимогам Положення про «народний» («зразковий») колектив, атестаційна комісія дійшла висновку, що необхідно порушити клопотання перед колегією Департаменту культури і туризму облдержадміністрації про присвоєння гурту «Под дождем» Козачолопанського СБК Дергачівського району звання «Народний аматорський колектив».

У складі атестаційної комісії були:

- голова комісії –начальник відділу культури, мистецтв та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Плотнік Н.А.;

- заступник директора з культурно-дозвіллєвої та творчої роботи обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Мякіннікова Л.М.;

- професор кафедри духових та естрадних інструментів Харківської державної академії культури, доктор мистецтвознавства Откидач В.М.;

- голова циклової комісії естрадних інструментів Харківського училища культури Коломоєць О. О.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг