КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Знайомство із Всеволодом Нестайком: ігри, конкурси та перемога дружби

e-mail Друк

Nestaico 1Всеволод Нестайко вважається класиком дитячої літератури не лише в Україні, а й у світі. Підтвердженням цього є той факт, що його трилогія «Тореадори з Васюківки» внесена до Особливого почесного списку ім. Г.К. Андерсена. Багато українських письменників, колег автора схвально відгукуються про творчість Всеволода Нестайка, вважають його класиком та майстром слова.  Цінують творчість письменника і читачі – згідно із соціологічними дослідженнями, твори Нестайка неодноразово були визнані найкращими. При цьому, після набуття Україною незалежності всі популярні твори письменника були перевидані, позбувшись зайвої ідеологічної мішури та незрозумілих сучасному читачеві деталей. Однак головні риси, які закладав письменник у свої твори: людяність, дружбу, чемність, а також непересічний гумор і цікаві сюжетні ходи – лишилися.

Nestaico 3Для того, аби познайомити сучасних читачів із творчістю знаменитого письменника, 29 січня 2015 року Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва, спільно із Харківською обласною бібліотекою, провів інтерактивну програму «Всеволод Нестайко – український Андерсен». Дата була обрана невипадково: 30 січня письменнику мало б виповнитися 85 років.

У вікторині взяли участь учні 5-х класів 60-ї загальноосвітньої школи м. Харкова. Дві команди «Гарбузяни» та «Тореадори» змагались у знаннях творів Всеволода Нестайка. Спочатку гравцям був показаний уривок з фільму «Тореадори із Васюківки» (до речі, знятий 50 років тому на Харківській кіностудії). Після цього учасники мали дати відповіді на питання по сюжету фільму. За правильну відповідь команда отримувала один бал.

Nestaico 5Дуже доречною та цікавою стала музична розминка під час перерви між змаганнями, після якої на команди вже чекала наступна вікторина – за екранізацією повісті «Чудеса у Гарбузянах». Цей конкурс був вирішальним, адже за його підсумками і визначався переможець вікторини. І як часто буває у дитячих змаганнях, перемогла дружба: обидві команди продемонстрували неабияку спритність та увагу і набрали однакову кількість балів – по 21. Привітавши одне одного, усі учасники змагань отримали пам'ятні грамоти - подяки та книги із найкращими творами Всеволода Нестайка.

 Відео з заходу можна переглянути тут

 

 

Фотогалерея заходу:

Click to open

 

e-max.it: your social media marketing partner