На Харківщині 90% приміщень закладів культури потребують капітального або поточного ремонту | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

На Харківщині 90% приміщень закладів культури потребують капітального або поточного ремонту

У Харківській області всього 1497 об'єктів культури. За словами Дмитра Кузнєцова, згідно проведеної інвентаризації у 2011 році, 416 приміщень потребують капітального, а 643 поточного ремонту. А ще до початку опалювального сезону потрібно відновити роботу 453 недіючих опалювальних систем та відремонтувати 102 покрівлі, яки перебувають у передаварійному стані.

 

Дмитро Кузнєцов зазначив, що всього на підготовку закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період у 2011-2012 рр. додатково вже залучено 1 млн. 808,5 тис. грн. Але цього недостаньо, і необхідно активізувати пошук альтернативних джерел фінансування, залучення бюджетних та позабюджетних коштів.

 

Дмитро Кузнєцов також зупинив увагу на тому, що у 2010 році в 19 районах області навіть кошти, виділені на галузь Міністерством фінансів, були спрямовані на утримання закладів культури тільки в розмірі 30-60%. У 2011 році кількість таких районів скоротилась до 6, і така практика викликає тривогу.

 

«Підготовка закладів культури до роботи в осінньо-зимовий період є лакмусовим папером щодо загального стану галузі, а повноцінне функціонування закладів культури як і усієї соціальної сфери взимку є професійним показником роботи керівників на містах», - підкреслив Дмитро Кузнєцов.