Відбувся онлайн семінар-практикум «Як зробити розумну комедію. Розвиток уяви і фантазії» | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:

Відбувся онлайн семінар-практикум «Як зробити розумну комедію. Розвиток уяви і фантазії»

 

 2310001

 

23 жовтня відбувся Online семінар-практикум «Як зробити розумну комедію. Розвиток уяви і фантазії» для керівників театральних колективів Харківської області.

 

Незабутньо, повчально - таку оцінку отримала майже двогодинна зустріч у прямому ефірі з провідними методистами відділу з методичної роботи Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва Наталією Парасочкіною-Віхтинською та Тимофієм Бінюковим.

 

Так, теоретичну частину «Режисерське бачення: Бій зі штампами», що була присвячена пошуку свіжих виражальних засобів для вистав на основі традицій народного театру, Бінюков чергував з практичними вправами. За участі запрошених артистів Павла Калініна і Олексія Кисельова він створив сцену з вистави, спробував розкрити образи дійових осіб небанальними методами таким чином, аби добре всім знайомий драматургічний матеріал запрацював у гумористичному ключі й був максимально позбавлений звичних, набридливих постановочних прийомів – «штампів».

 

У другій частині семінару «Уява і фантазія» Парасочкіна-Віхтинська разом із онлайн-слухачами розібрала і виконала набір вправ для розвитку уяви. Використовуючи запропоновані обставини, знайомі мелодії, задані теми учасники разом фантазували, ділилися один з одним своїми вигаданими історіями, шукали творчу енергію.

 

Семінар, незважаючи на карантинні обмеження, захопив усіх і заклав добре підґрунтя для подальшого професійного спілкування у дистанційному режимі.

 

2310003

 

2310009

 

2310010