КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar zbirka
 
logo1
 
logo2
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 2 шт. )

Балаклійські наспіви вразили журі та гостей Сорочинського ярмарку

e-mail Друк

Балаклійський гурт «Весела слобода» тримав Гран-прі Сорочинського ярмарку Два самодіяльних колективи з Балаклійщини Харківської області - гурт народної пісні „Весела слобода“ на чолі з керівником Тетяною Шерстюк та народний фольклорний ансамбль „Лозовеньчанка“ під керуванням Віри Григори з успіхом виступили на Сорочинському ярмарку.

Обидва ці колективи на знаменитому Національному Сорочинському ярмарку побували вперше, і їм була надана можливість виступити з фестивальними програмами на малій сцені Ярмарку. Народний гурт „Весела слобода“ відкрив парад колективів. Одразу ж навколо сцени зібралось чимале коло глядачів, які не лише слухали, а й фотографували та записували на відеокамери наші слобожанські пісні, намагаючись не пропустити жодного звуку та бажаючи залишити на пам’ять спів балаклійських аматорів. Концертна програма „Веселої слободи“ викликала бурхливі оплески глядачів.

Далі на сцену піднялись учасниці народного фольклорного ансамблю „Лозовеньчанка“ – берегині співочих традицій свого краю. Російські народні пісні лозовеньківських аматорів додавали слухачам бадьорості й кликали до запального танцю.

Фольклорний ансамбль «Лозовеньчанка» – берегині співочих традицій свого краюА на головній сцені Ярмарку відбулася конкурсна програма, в якій взяли участь понад тридцять самодіяльних співочих колективів з багатьох областей України. На протязі трьох годин глядачі насолоджувались красою багатоголосся українських пісень та розмаїттям національних костюмів.

До складу журі увійшли провідні діячі вокального мистецтва Полтавщини. І глядачам, і журі припав до душі виступ „Лозовеньчанки“, якій було присуджено почесне друге місце.

А щодо „Веселої слободи”, то журі підкреслило, що програма цього колективу вирізнилася оригінальністю й самобутністю. Українські народні пісні в обробці Тетяни Шерстюк вразили свіжістю й високим професійним рівнем виконання. До того ж, „Весела слобода“ була єдиним молодіжним колективом серед учасників конкурсу. А якщо молодь шанує культуру свого народу, значить, у цього народу є майбутнє.

Журі одностайно присудило народному гурту „Весела слобода“ найвищу нагороду: Гран-прі конкурсу! Обидва балаклійські колективи нагороджені почесними грамотами й дипломами лауреатів та пам’ятними сувенірами.

e-max.it: your social media marketing partner