КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 6 шт. )

Гран-прі фестивалю «Золота осінь – 2011» отримала Анастасія Грицькова

e-mail Друк

Володарка гран-прі Анастасія ГрицьковаВ місті Первомайський Харківської області 8-9 жовтня 2011 року відбувся 17-й регіональний конкурс виконавців естрадної пісні «Золота осінь – 2011». Гран-прі отримала місцева співачка – з Первомайського району Анастасія Грицькова. Вона краще за всіх виконала хіт-ретро ХХ сторіччя.

Юлія Кірєєва посіла перше місце у 2-й віковій категоріїГран-прі присуджується не кожного року, а лише за рішенням журі, якщо хтось із виконавців особливо вразив суддів цього пісенного конкурсу. Анастасія Грицькова стала дев’ятою володаркою гран-прі за всю історію існування фестивалю «Золота осінь».

Цього року у конкурсі взяли участь 38 солістів та один дует з дев’ятнадцяти районів та шести міст Харківської та Дніпропетровської областей. У перший фестивальний день відбувався сам конкурс. Конкурсні виступи проводилися у двох вікових категоріях від 16 до 21 року та від 22 років і старше. Виконавці репрезентували на конкурс дві різнохарактерні пісні: хіт-ретро «ХХ сторіччя» та улюблену пісню за вибором виконавця.

Марина Теплова заняла перше місце у 1-й віковій категоріїКраще за усіх із конкурсною програмою впоралася виконавиця Анастасія Грицькова з Первомайського району, якій журі присудило гран-прі. 9 жовтня відбувся гала-концерт та церемонія нагородження переможців.

Євген Осипенко - 2-е місце у 2-й віковій категоріїВсі учасники конкурсу «Золота осінь - 2011» нагороджені дипломами й пам'ятними сувенірами. А лауреати (1-е, 2-е, 3-є місця в обох вікових категоріях) нагороджені дипломами й коштовними подарунками.

У 1-й віковій категорії перше місце заняла Марина Теплова (Ізюмський район), друге – у Віталія Крата з Ново московського району Дніпропетровської області), третє місце поділили Ангеліна Ярова з Дергачівського району та Дмитро Юхно з Кегичівщини.

Дніпропетровець Віталій Крат - 2-е місце у 1-й категорії за вікомВ 2-й віковій категорії перше місце посіла Юлія Кирєєва з Первомайського району, друге - Євген Осипенко з міста Лозова, а третє розподілили між Юрієм Куценко з Дворічанського району та Ларисою Сумцовою з міста Первомайського.

Переможці виступили у гала-концертіТакож цього року журі визначило переможців у номінаціях: «За краще створення художнього образу» – Тетяна Ковальчук (Краснокутський район), «Надія конкурсу» – Аліна Перець (Краснокутський район), «За кращий український хіт-ретро ХХ сторіччя» – Микита Ліхтін (Куп’янський район), «За краще втілення української пісенної класики» – Богдана Войтенко (Валківський район) та «Авторська пісня» – Олена Лузан (Великобурлуцький район).

Гала-концерт завершився вогняними фонтанамиКонкурс проводився відділом культури і туризму м. Первомайський Харківської області за підтримки Первомайської міської ради, управління культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації, Харківського обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва з метою виявлення нових талановитих виконавців естрадної пісні, розкриття їх творчих здібностей, розширення творчого спілкування аматорів області, країни та країн СНГ.

Довідка. За 17 років у конкурсі взяли участь 820 конкурсантів із усіх районів і міст Харківської області, а також із Дніпропетровської, Запоріжської, Сумської та Полтавської областей. За ці роки вищі нагороди конкурсу «Гран-прі» отримали: у 1996 р. Ольга Гейда (Дергачівский район), у 1998 році Микола Іноземцев (м. Первомайський), у 1999 р. Ольга Кальченко (м. Дніпропетровськ), у 2000 р. Ірина Остроушко (м. Первомайський), у 2001 р. Алла Усата (м. Первомайський), у 2004 р. Тетяна Піскун (Куп’янський район), у 2006 р. Марина Усько (Сахновщанський район), у 2010 р Олена Макарова (Первомайський район) та 2011 р. Анастасія Грицькова (Первомайський район).

e-max.it: your social media marketing partner