Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Афиша
 
Чорнобиль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

Відділ з методичної роботи

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 5 шт. )

Сергій Волощук отримав гран-прі у конкурсі „Вічне слово Кобзаря” за російський вірш про Шевченка

e-mail Друк

Ансамбль «Рідна пісня» заспівав у конкурсній перерві29-річний Сергій Волощук з міста Первомайського отримав гран-прі у регіональному конкурсі читців „Вічне слово Кобзаря”, що відбувався у суботу, 5 листопада на базі обласного центру культури та мистецтва. Він виступав у номінації „автори” зі своїми віршами російською мовою „Шевченко в Яготине” та „Выбор”.

Сергій Волощук отримав гран-пріКонкурс читців „Вічне слово Кобзаря, присвячений творчості Т.Г. Шевченка, відбувався цього року вже вшосте. В ньому взяли участь 40 читців, які змагалися у вмінні виразно декламувати зі сцени. Наймолодшій виконавиці було 8 років, а найстаршій – 64.

Мета конкурсу – долучити до літературного надбання Т.Г. Шевченка широких верств населення, талановитих аматорів Харківщини – поетів та читців.

Олександра Ломака стала переможницею у дитячій категоріїКонкурсна програма проводилася у двох вікових категоріях – до 16 років та від 17-ти. А також у двох номінаціях: „виконавець” (передбачає читання одного віршу або прозового твору з творчості Т.Г. Шевченка, або віршу про Шевченка, а другий вірш – на вибір виконавця, програма виконується без мікрофону) та „автор” (один вірш на вільну тему, другий присвячений Т.Г. Шевченку, програма виконується з мікрофоном).

11-річний Степан Ліщук став переможцем серед дітейВиступ учасників оцінювався за 10-бальною системою. Критерії оцінювання – художній рівень твору та його виконання, майстерність і самобутність виконання.

Серед дитячої категорії виконавців перше місце посів 11-річний Степан Ліщук з м. Первомайського, який вразив журі професійними акторськими здібностями та й недитячим репертуаром. Хлопець прочитав вірш Шевченка „Нащо мені женитися?”, а також дуже смішного віршика Юліана Тувіма „Про пана Тралялинського”.

Тетяна Баришникова перемогл серед дорослих авторівОлександра Ломака із селища Сланите Дергачівського району стала переможницею у дитячій категорії номінації „автори”. Юна поетеса прочитала 5 своїх віршів „Калини лист”, „Минають дні”, „Зорі ті ж самі”, „Тиша”, „Осінній листопад”.

А Тетяна Баришникова із селища Елітне Харківського району посіла перше місце у категорії дорослих як автор лише за один свій вірш „Сон”.

Людмила Головко перемогла у спецномінаціїЩе одна представниця категорії дорослих Марина Реуцькова з міста Південне Харківського району перемогла у номінации „виконавець” за яскраве і, як підкреслили члени журі, дуже щире виконання віршів Шевченка „І мертвим, і живим” та Ліни Костенко „Жіноча корида”.

Віталій Кулмурзаєв став «Надією конкурсу» Цього року журі визначило і переможців у двох спеціальних номінаціях: „Надія конкурсу” (у категорії „діти” переміг Віталій Кулмурзаєв з села Писарівка Золочівського району – набільш проникновенно у його виконанні звучав вірш Ліни Костенко „Крила”) та „За яскраве виконання української поетичної традиції” Журі конкурсу(переможниця – Людмила Головко з села Протопопівка Дергачівщини – вона виступала у „дорослій категорії” та виконала уривок з поеми Шевченка „Катерина” та вірш Бориса Грінченка „Шматок хліба”).

Журі конкурсу очолював доцент кафедри майстерності акторів університету мистецтв ім. Котляревського, заслужений артист України Анатолій Лобанов. Переможці конкурсу отримали цінні подарунки.

e-max.it: your social media marketing partner