Бакуменко Ніколіна | Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Бакуменко Ніколіна

Nikolina_Bakumenko

 

Ніколіна Бакуменко народилась у 1982 році у місті Харкові.

У 1997 році закінчила Харківську художню школу ім. І.Ю. Рєпіна, згодом вступила до Харківського хореографічного училища (клас народних артистів України С.Коливанової і Т.Попеску). У 2007 році закінчила освіту в Харківській державній академії дизайну і мистецтв.

З 2005 року художниця веде активну виставкову діяльність. Її роботи знаходяться у зібраннях: Національного Російського музею Портрету, Художньо-меморіальному музеї ім. І.Ю. Рєпіна м. Чугуїв, в колекціях: П’єра Рішара, Ольги Сумської, Юрія Павленко, Бориса Мойсеєва, Михайла Добкіна та ін., в приватних колекціях України, Росії, Франції, Канади та Іспанії.

Талановита художниця стала основоположником нового напрямку в образотворчому мистецтві – парасимволізм, в основі якого лежить теорія про «паралельні світи». Художниця, проявляє на полотні містерію взаємозв'язків, поєднуючи головного героя паралельних світів з парадоксальними предметами і атрибутами. В кожен образ вона вкладає таємний зміст, знаки-символи, властиві тільки зображеному персонажеві.

Ніколіна Бакуменко є засновницею єдиної в Україні і на Слобожанщині школи-студії «Академія портрета». У школі навчаються діти від трьох років, вивчають живопис, графіку, композицію, основи дизайну та історію мистецтв. Методика навчання побудована за програмою Московської школи Портрету. Так само, художниця викладає у дитячій художній школі ім. І.Ю. Рєпіна.

Творчі роботи Ніколіни Бакуменко.

1 0011 0051 0081 0111 0121 018

Сховати сніг