КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Гончарова Катерина

Goncharova

Катерина Гончарова народилася 7 липня 1986 року у м. Кишинів, Молдова.

Навчалася у художньому ліцеї при Харківській державній академії дизайну і мистецтв. По його закінченню, у 2003 році, стала студенткою Академії і продовжила навчання за спеціальністю «Реставрація творів станкового та монументального живопису».

Катерина учасниця обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок (усього більше 15). Її роботи зберігаються у приватних колекціях України, Росії, Німеччини, Франції, США, ОАЕ та Ізраїлю. Вона автор більше 200 графічних та живописних творів та відреставрувала більше 15 творів ХІХ-ХХ століть (олійний живопис, акварель, монументальні розписи, темпера, гуаш).

У 2007 та 2008 роках двічі займала призові місця на Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт (у номінації «Мистецтво»).

Представник творчого угруповання «Інсайт».

Для Катерини Гончарової немає в житті нічого такого, щоб могло за своєю вагою порівнятися з творчістю, з життям у світі художніх образів. Її роботи висловлюють ідею про єдність та цілісність світу, де кожна річ не існує без зв’язку з іншими явищами. У її роботах кожен представлений образ невід’ємний від внутрішньої сутності речей. Кожен з них представляє чітке відображення, спогади або інтерпретацію раніше побаченого або вивченого.

Для художниці важливе не тільки її власний настрій, але й настрій тих, хто її оточує — у цьому полягає її принцип «незамкненості», відкритості до почуттів та думок інших. У образній побудові графічних композицій Катерини Гончарової завжди присутні емоційне забарвлення зображуваних предметів та елементів композиції. Однак емоційність та чуттєвість поєднується у її роботах з легкістю та витонченістю графічної мови. Серед виражальних художніх засобів домінує лінія, але вона не вичерпує ці засоби, що збагачуються від роботи до роботи, роблячи їх все більше витонченими та, одночасно, лаконічними. Прагнення до постійного пошуку — головна якість творчої натури Катерини Гончарової.

Творчі роботи

1 040-11 036-11 035-11 030-11 031-11 028-11 034-1

 

Коментарі   

 
0 # шукаємо контакти Катерини ГончаровоїХелена 28.11.2021, 18:09
шукаємо контакти Катерини
Чекаємо дзвінка 0672532536

Або всі контакти є на сайті галtреї Гамма, Київ
Відповісти | Відповісти цитуючи | Цитата | Скарга