КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Альбіцька-Костомарова Тетяна

Albickaya KostomarovaНародилась 25 листопада 1979 року у м. Харкові. 

Все свідоме дитинство ліпила з пластиліну. Брала участь у шкільних виставках. Перша робота була зліплена у рік дракона, яка так і називалася «Дракон».

З 12 років займалась у гуртку ліпки Харківського Палацу  піонерів району ХТЗ у викладача Астапової Вікторії Леонтіївни. Під її керівництвом опанувала такий матеріал, як пластик. Він надавав можливості ускладнити композицію робіт. Деякі з них і досі зберегаються у її друзів на поличках. Вікторія Леонтьєвна відкрила у Тетяні скульптора і наполягала на подальшому професійному навчанні.

У 1994 р. вступила до Харківського художнього училища у клас педагога Фоменко Олексія Івановича. Для самої Тетяни Цей навчальний заклад був найвеличнішим храмом мистецтва. Олексій Іванович підтримував всі творчі починання. «Тут я і розвернула пекучу діяльність,– зізнається Тетяна – в моєму розпорядженні була ціла вана глини, замість маленької кіпки раніш». На третьому курсі вона перейшла до рук Бережного Анатолія Павловича. Під його керівництвом почалось її творче становлення. 

Протягом навчання брала участь в сімпозіумах скупторів по дереву (м. Ахтирка, Сумська область) та каменю (санаторі «Бермінводи», Харківська область).

В 1999 році за результатами олімпіади вступила до Харківської державної академії дизайну і мистецтв, яку з успіхом закінчила.

З 4 курсу брала участь у виставках:

2005 рік – спільна виставка «Руками не чіпати» – Муніципальна галерея;

2008 рік – «Дещо або щодня день 8-го березня» – персональна виставка у Муніципальній галереї;

2009 рік – колективна виставка, присвячена дню захисту дітей, спілка художників України

2011 рік – «Наші» – колективна виставка Харківських скульпторів – Муніципальна галерея. 

Роботи Тетяни:

Tatjana Albitskaya-Kostomarova - TroizaTatyana Albitskaya-Kostomarova - ChervenTatyana Albitskaya-Kostomarova - Son Sirina