Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

opros 22
 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:

Звіт дитячого духового оркестру Солоницівського ДК «Орлятко», 21.05.2015

e-mail Друк

DSC 0124

   21 травня 2015 року в Солоницівському дитячому клубі «Орлятко» відбувся звітний концерт на підтвердження звання «зразковий аматорський коллектив» - дитячого духового оркестру під керівництвом Пластунова Миколи Васильовича Солоницівського ДК «Орлятко». Для перегляду звітної програми була запрошена обласна атестаційна комісія у складі Добренької Оксани Миколаївни – голови атестаційної комісії, начальника відділу культури, мистецтва та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації; Откидача Володимира Миколайовича – професора кафедри духових та естрадних інструментів Харківської державної академії культури, доктора мистецтвознавства, керівника народного вокального ансамблю «Kvitka» та зразкового дитячого вокального ансамблю «Смайл-S»; Гейко Галини Василівні - керівника вокально-інструментального квартету «Діва», солістки ансамблю «Ярмарок», лауреата міжнародних і всеукраїнських конкурсів і фестивалів, провідного методиста відділу з методичної роботи КЗ «ООМЦКМ»; Акименко Олени Станіславівни – секретаря атестаційної комісії, завідувача відділом з методичної роботи КЗ «ООМЦКМ».

   Керівник духового оркестру М. В. Пластунов, заслужений працівник культури України, почесний громадянин с. Солоницівка, Дергачівського р-ну, успішно працює над вдосконаленням та підвищенням виконавської майстерності учасників свого колективу та її підростаючої зміни, виховує в учасників відповідальність, наполегливість в досягненні поставленої задачі. Його вихованці ставали неодноразовими переможцями районних та обласних конкурсів.

DSC 0080   Звітній концерт дитячого духового оркестру пройшов на належному організаційно-художньому рівні. Під час концерту юні оркестранти у складі 30 музикантів, діти віком від 9 до 16 років, продемонстрували прекрасну виконавську майстерність гри на різних духових інструментах. На даний час в репертуарі оркестру більше 40 маршів, пісень, уривків з класичних партитур, із яких на концерті пролунало 20 творів. Серед них особливу увагу привернув блок, присвячений людському героїзму у протистоянні світовому злу, а саме фантазії на теми пісень про війну «Нам дороги эти позабыть нельзя» (рос.), «Бухенвальдский набат» (рос.). Неабиякий шквал аплодисментів викликало віртуозне виконання мелодії «Фантом» з мюзиклу Е. Ллойда «Привід опери» і тріумфального маршу з опери Дж. Верді «Аїда». Чаруючим ліризмом були сповнені номери з українською тематикою, зворушливий уклін пам'яті про власне дитинство з надією на мирне сьогодення зробили учасники колективу, зігравши декілька добре знайомих музичних фрагментів з найулюбленіших мультфільмів про «Чебурашку» та «Зимы в Простоквашино» (рос.). У концерті також приймали участь солістки вокального ансамблю  ДК «Орлятко» під керівництвом Турчини Ольги  Сергіївни, які виконали пісні «В каждом маленьком ребенке» (рос.), «Белые панамки» (рос.), «Земле моя». Цікавий художній експеримент було зроблено дівчатками заразом із вихованцями духового оркестру, які у натхненній співдружності створили вокально-інструментальний номер «Хай завжди буде сонце», що і було презентовано вдячним глядачам на концертному звіті.

   Ведуча концерту, керівник театрального гуртка Шевцова Віра Петрівна, подарувала насолоду спостерігати за професійною майстерністю володіння мистецтвом художнього слова. Глядачі, серед яких були палкі шанувальники юних музикантів, батьки, друзі, підтримували щирими оплесками кожен виступ оркестру. На заході був присутній голова районної ради М.І. Бушев, який відзначив високий рівень майстерності дитячого духового оркестру і вручив Почесну грамоту голови районної ради керівнику дитячого духового оркестру М.В. Пластунову. Після перегляду концертної програми один з членів атестаційної комісії, В. М. Откидач у своїй привітальній промові зазначив, що цей дитячий оркестр унікальний у своєму роді, бо жодного іншого дитячого духового оркестру у Харківській області немає.DSC 0110

   Беручи до уваги високий художній рівень та професійну виконавську майстерність, які були продемонстровані на творчому звіті, а також плідну концертну діяльність та постійну участь у різноманітних мистецьких культурно-масових заходах району та області, що повністю відповідає вимогам Положення, обласна атестаційна комісія одноголосно вирішила рекомендувати колегії Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації підтвердити дитячому духовому оркестру під керівництвом Пластунова М. В. Солоницівського дитячого клубу «Орлятко» Дергачівського району Харківської області звання «зразковий аматорський колектив».

e-max.it: your social media marketing partner