Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Фестиваль театрального мистецтва "Дергачівська театральна весна", березень 2013

e-mail Друк

благодійні виставиВ березні 2013 року в клубних закладах Дергачівського району вже в дев'яте проходить фестиваль театрального мистецтва «Дергачівська театральна весна», організаторами якого є відділ культури і туризму Дергачівської районної державної адміністрації та комунальна установа «Дергачівський районний Будинок культури».

благодійні вистави26 та 28 березня на сцені Дергачівського районного Будинку культури пройшов показ спектаклів за п'єсою О. Войдака «Тайна Изумрудного города». Постановка здійснена режисером дитячого драматичного колективу «Коротышки» Тетяною Кузьменко разом з творчим та технічним колективом РБК.

У постановці прийняло участь 16 талановитих юних акторів та були задіяні хореографічні колективи: «Капітошки»(кер. Т.Авраменко, 20 учасн.), «Промінь»(кер. А.П.Ткаченко, 8 учасн.), театр танцю «На цыпочках»(кер.М.С.Гузенко, 2 учасн. )

благодійні виставиГлядачами були учні 3 -6 класів НВК «ЗШ – ДЗ» №1, Дергачівського ліцею №2, Дергачівської гімназії №3, Козачолопанської загально освітньої школи I-III сступенів, Прудянської загально освітньої школи I-III ступенів, Цупівської загально освітньої школи I-III ступенів , Слатинського НВК «Загально освітньої школи I-III ступенів дошкільний заклад», вихованці дитячого садочку «Калинка» м. Дергачі та окремі поціновувачі театру. Дякуємо керівникам цих закладів за співдружність та за залучення підростаючого покоління до театрального мистецтва .

Пблагодійні виставиоказ спектаклів пройшов також і з благодійною метою. 570 юних глядачів внесли благодійний внесок. Внесок в сумі 600 гривен надійшов від Малоданилівського ліцею, ще 320 гривен надійшло від окремих чуйних громадян. Виручені кошти були зібрані та передані на оздоровлення хворої дитини.

Захоплива, цікава, яскрава казка залишила по собі теплий добрий слід, впевненність в здійснення бажань , віру в добро.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг