Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

opros 22
 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Звіт театру "Українська мініатюра" Писарівського СБК Золочівського району, 12.10.2013

e-mail Друк

ІНФОРМАЦІЯ
про творчий звіт народного аматорського театру
«Українська мініатюра»
Писарівського сільського будинку культури
Золочівського району
на підтвердження почесного звання «народний»

pisarevka.teatr12 жовтня 2013 р. відбувся творчий звіт народного аматорського театру «Українська мініатюра» Писарівського сільського будинку культури Золочівського району. Керівник колективу - заслужений працівник культури України Клименко Зінаїда Іванівна.
Виступ колективу проходив у рамках великого культурно-масового заходу - дня села «Чуття єдиної родини».

pisarevka teatr1Під час заходу учасники колективу представили декілька мініатюр (фрагментів з вистав), що органічно були вплетені у канву народного гуляння за сценарієм керівника колективу Клименко З.І.: «Сватання на Гончарівці» Г.Квітки-Основяненка, «Васюківські відумляки» А.Коваленка і Д.Рябухи, «Куми та Одарка», «Шморгалка», а також постановчі номери: ігрова дитяча програма «Козацькі забави», блок українських танців. Виконавцями були 19 осіб (11 дорослих, 8 дітей).

Молоді хлопці, дівчата та діти, протягом заходу із задоволенням грали ролі, співали, танцювали, представляли козацькі розваги. З цього колективу були і ведучі свята.
Основні учасники колективу В.Тарарака, А.Циганов, В.Агапов, Ю.Субота, показали високий рівень виконавської майстерності.

Керівник колективу Клименко З.І. працює у СБК художнім керівником з 1967 р., і є керівником двох колективів із званням «народний» (театрального і фольклорного), нагороджена багатьма відзнаками усіх рівнів, є найкращим працівником культури Золочівського району.

pisarevka teatr4З 1970 року успішно діяла агіткультбригада, що 1988 року отримала звання «народна». Пізніше на її базі виник драматичний колектив. Паралельно працювали аналогічні дитячі колективи. Згодом це став театр «Українська мініатюра», що здійснює постановки за п'єсами сучасних авторів і українських драматургів – класиків.

На святі дня села були присутні: заступник голови Золочівської районної державної адміністрації Зашаловська Наталія Володимирівна, завідувач відділу культури і туризму райдержадміністрації Сопіна Олена Павлівна, Писарівський сільський голова Гнатишин Ігор Іванович, голова господарства Слин Віктор Іванович.

На перегляд творчого звіту у с. Писарівка прибули: головний спеціаліст відділу культури, мистецтв та навчальних закладів Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації Гавриш Г.А.; члени обласної атестаційної комісії Осадча В.М. і Р.А. Гарбуз. Редактор інформаційно-видавничого відділу ООМЦКМ Шепілова В.Г. здійснила відео зйомку заходу.

Інші члени обласної атестаційної комісії: Мякіннікова Л.М.- заступник директора Обласного організаційно-методичного центру культури і мистецтва, заступник голови комісії; Чайка Е.М.- завідувач відділу культурно-масової роботи центру, секретар комісії; а також методист театрального жанру центру Єрьомін Т.Г. 18.10.2013 р. в ООМЦКМ переглянули відео запис культурно-масового заходу «День села» і провели обговорення виступу учасників театрального колективу «Українська мініатюра».
Усі члени комісії визнали виступ учасників театру «Українська мініатюра» на святі дня села «Чуття єдиної родини» творчим звітом, тому що представлений матеріал відповідає назві і напрямку роботи колективу.

Враховуючи успішно проведений творчий звіт, а також те, що колектив аматорського театру «Українська мініатюра» постійно бере участь в культурно-масових театралізованих заходах, тематичних вечорах села і району, а також в обласних і районних конкурсах і фестивалях, представляє свої вистави у сільських клубах, що відповідає вимогам Положення про «народний» («зразковий») колектив, комісія вирішила порушити клопотання перед колегією Департаменту культури і туризму Харківської обласної державної адміністрації про підтвердження йому почесного звання «народний».

e-max.it: your social media marketing partner