Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
25 26 06 22
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:

«Різдвяний арт-проект», 30 грудня - 17 січня 2015 року

e-mail Друк

Rizdvo webЗ 30 грудня 2014 року по 17 січня 2015 року запрошуємо відвідати в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва «Різдвянийарт-проект».

Цикл різдвяних свят в Україні є одним із найважливіших та яскравих в традиційній культурі. Релігійні різдвяні свята в повній мірі ввійшли до світського календаря, і сьогодні відбувається тісний взаємовплив традицій минулого і явищ сучасної культури.

Особливістю «Різдвяного арт-проекту» є загальне позитивне спрямування творів. Виставка дуже насичена і яскрава, різні художники, різні техніки, різні манери, але світобачення спільне. Кожен з авторів в своїх роботах намагається перетворити сіру буденність на кольорове свято.

Автори виставки пропонують глядачеві зануритись у світ художньої творчості, яка надихає і дарує святковий настрій. До експозиції увійшли роботи 24 авторів, які представили майже всі види і жанри художньої творчості: живопис, графіку, скульптуру, фотографію, авторську ляльку, декоративно-ужиткове мистецтво. На виставці гості галереї побачать уявлення сучасних художників про різдвяні традиції України. Поряд з визнаними майстрами в одній залі експонуватимуться і творихудожників-аматорів, і навіть дитячі роботи.

Живописні і графічні роботи представлять художники: Олександр Вінокур, Сергій Алімов, Тетяна Балбус (м. Кременець Тернопільська область), Наталія Волянюк (м. Кременець Тернопільська область), Катерина Склярук (м. Шумськ Тернопільська область), Леонід Золотарьов, Ірина Заднепряна, Ольга Мороз, Олександр Чемоданов, Тетяна Шендрик, Тетяна Білан, Людмила Савицька, Анастасія Гавришева, Віталій Цюпик.

Фотографи Володимир Оглоблін, Валентина Білоусова та Ігор Лаптєв відобразили захопливі миттєвості зими.

Скульптура авторів Фаршида Элішаї Сайяда (Джозеф) та Олексія Постульги, авторська лялька Любові Душиної та Яни Янчук створять теплий настрій довгоочікуваного свята, а оригінальні лялькові персонажі Олени Акчуриної подарують кожному відвідувачу веселу посмішку.

Передчуттям дива і здійснення бажань щільно наповнена атмосфера виставки. Це чудова нагода зануритись у магію найсвітліших свят людства – Різдва і Нового року!

Текст про відкриття виставки

Віртуальна галерея

 

e-max.it: your social media marketing partner