Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
OCT
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
grafik
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

Арт-проект «WWW (World Win Women)», 5 -21 березня 2015 року

e-mail Друк

www posterЗ 5 по 21 березня 2015 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Обласного центру культури і мистецтва експонуватиметься арт-проект «3W (World Win Women)». Свої роботи представлять художники, фотографи, скульптори, майстри декоративно-прикладного мистецтва із різних частин України.

«WWW», або всесвітня павутина, є одним з методів досягнення та просування ідеї світового громадянства – космополітизму. Ця ідеологія розглядає людину як вільного індивіда в рамках Землі. Ми розширюємо WWW, враховуючи больові точки наших реалій, наповнюємо новими смислами,
де W – World Win Women (світ, перемога, жінка).

Зараз перед Україною стоїть непросте завдання – перемогти в складному протистоянні, залишаючись на своїх споконвічних принципах збереження життя і відновлення миру. Сучасне суспільство опинилося перед обличчям війни, перемога в якій можлива шляхом глобальної консолідації сил, що засновані на принципах гуманності, правди і верховенства людського права на свободу.

Українська культура має в своїй основі фемінний початок, пов'язаний, насамперед, із землеробством. В системі бінарних опозицій чоловічого-жіночого, жіноче співвідноситься з родючістю, спогляданням, світом. Сила жінок – у здатності перемагати без політики руйнування та захоплення, зберігаючи найвищу цінність у світі – життя.

Свої уявлення про світ, перемогу і роль жінки в їх досягненні представлять художники: Надія Антоненко, Валерія Бучук, Ірина Деркач, Любов Душина, Віктор Корягін, Тетяна Кремея, Володимир Носань,
Ірина Заднепряная, Олександр Винокур, Олександр Ляпін, Ігор Лаптєв,
Наталя Пустовіт, Олена Шен.

Урочисте відкриття арт-проекту 5 березня о 17.00.

Текст про відкриття виставки

Віртуальна галерея 

e-max.it: your social media marketing partner