КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Rushniki Slobozhanshchini albom
 
семінар-практикум (дистанційно) на тему: «Силянка та гердан – традиційні українські прикраси з бісеру»
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:

Виставка «Різдвяний подарунок Слобожанщині» - 20-26 грудня 2012 року

e-mail Друк

Виставка «Різдвяний подарунок Слобожанщині»20 грудня в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва відбулось урочисте відкриття виставки «Різдвяний подарунок Слобожанщині». У ній взяли участь викладачі з 11 районів Харківської області, з усіх художніх шкіл Харкова та закладів освіти, де є художні відділення. Цьому передував етап відбору робіт, щоб показати дійсно найкращі.

Виставка «Різдвяний подарунок Слобожанщині» Вже другий рік поспіль Обласний навчально-методичний центр підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів спільно обласними центром культури і мистецтва проводить виставку художніх творів викладачів образотворчого мистецтва дитячих художніх шкіл та художніх відділень естетичного виховання Харкова і Харківської області «Різдвяний подарунок Слобожанщині».

Вражає не тільки майстерність, а вигадливість викладачів в роботі з матеріалами і різними техніками. В роботах методиста центру підвищення кваліфікації працівників культосвітніх закладів Ірини Толочко вишивка поєднується з акрилом, а викладач Харківської Дитячої школи мистецтв № 2 Ольга Єсіна створила вишукану картину «Єгипетський жрець» з акварелі, акрилу і яєчної скорлупи.

Виставка «Різдвяний подарунок Слобожанщині» На цьогорічній виставці представлене велике жанрове різноманіття: пейзажі, натюрморти, портрети, сюжетно-тематичні картини, іконопис, вироби декоративно-ужиткового мистецтва, різні техніки живопису (олія, акварель, гуаш, графіка, оргаліт, змішані), батік, ткацтво, мозаїка, кераміка, вишивка, вироби у техніці валяння, розпис по бересті, писанки, ляльки-мотанки тощо.


Наявність таких різнопланових жанрів та технік демонструє високий професійний рівень творчої майстерності викладачів, які зберігають і відкривають своїм учням, юним митцям чарівний світ традиційного і сучасного мистецтва.

Виставка «Різдвяний подарунок Слобожанщині» «Я вітаю всіх викладачів з відкриттям виставки. Сьогодні під час відео-конференції міністр культури Михайло Андрійович Кулиняк зазначив, що ми багато в чому першовідкривачі, і ця виставка є тому підтверженням»,– наголосив начальник департаменту культури і туризму Харківської облдержадміністрації Дмитро Кузнєцов.

Традиційно майстерність викладача визначається за рівнем робіт його учнів. Тому власна творчість у навчальному процесі завжди на другому плані. На цій виставці можна побачити оригінальні творчі візії викладачів, що не скуті навчальною програмою. Обласний центр культури і мистецтва зробив цю виставку традиційною, і це майже єдина можливість в місті для широкої аудиторії побачити, на що у творчому сенсі здатні люди, які навчають нове покоління майстрів у сфері мистецтва.

Виставка «Різдвяний подарунок Слобожанщині» Не тільки вчити творити, а й ознайомити своїх учнів з власною творчістю – це вимога часу. Вчителі повинні йти разом із учнями, наповнювати власні роботи актуальним змістом та знаходити гостросучасну форму вираження, щоб бути цікавими не тільки відвідувачам вернісажу, але й, в першу чергу, поколінню, яке в них навчається.

Можливість експонувати власні твори та демонструвати творчі досягнення – одна з мотивацій подальшого особистісного розвитку викладача та можливість для учнів сприйняття свого наставника не тільки як вчителя, але й як митця.

Виставка «Різдвяний подарунок Слобожанщині» «Я дуже рада, що такі виставки стають доброю традицією. Адже я згодна з думкою: «Якщо хочеш навчити творчості – твори сам»,– зауважила директор обласного центру підвищення кваліфікації працівників культури Тамара Самоварова.

Привітати авторів виставки та гостей галереї з музичними номерами прийшли викладачі та учні музичних шкіл Харкова та області. І якими різноманітними є образотворчі роботи, таким саме абсолютно різноплановим виявилось і музичне привітання.

Приголомшливий академічний вокал викладачів Люботинської музичної школи змінився попурі з відомих дитячих пісень у виконання квартету флейтистів дитячої музичної школи № 12, а на завершення зали галереї наповнились енергетикою народного співу у виконанні викладачів дитячої музичної школи № 8.

Виставка працюватиме до 26 грудня 2012 року.

 

Про виставку у ЗМІ

e-max.it: your social media marketing partner