КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Фотовиставка Михайла Псарьова «Холодні пейзажі південного краю» - 21 лютого - 9 березня 2013 року

e-mail Друк

1 060

21 лютого в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва відкрилась персональна виставка харківського фотохудожника Михайла Псарьова «Холодні пейзажі південного краю».

Це не перша виставка Михайла, але цього разу він вперше зібрав в єдину експозицію кримські пейзажі різних років. На виставці представлено 37 фото-робіт, присвячених гірській частині Криму в холодну пору року. На думку автора, саме в цей період Крим відкривається з особливого боку: в цей час він позбавлений метушні, а простір набуває особливу глибину і загадковість.

«Не можу довго працювати «в стіл», тоді зникає бажання вдосконалюватися. Виставка - це мій подарунок і свято для друзів, а також певна крапка для мене. Зараз дивлюсь на старі роботи і помічаю зміну стилістики. Раніше я намагався використовувати різноманітні плагіни, експериментував з пост-обробкою, а зараз менше обробки, і більшою мірою залишаю кадр як є», - зізнається Михайло Псарьов.

«Коли дивлюсь на ці роботи, складається враження що людина літає. На цій виставці із здивуванням побачив, що майже непомітна різниця між професійною плівковою фотографією та цифровою. Хоча донедавна можна було з легкістю їх відрізнити», - поділився своїми враженнями метр харківської фотографії Олег Мальований.

Михаил Псарёв

Автор демонструє глядачам лише невелику частину гірського Криму, але цього досить для того, щоб по-новому поглянути на улюблені багатьма гірські і морські пейзажі незвичайного куточка природи.

Фотороботи Михайла Псарьова – це погляд сучасної людини на навколишню природу, яка в місті поглинена урбаністикою. Занурена у простір мегаполісу людина часто не має можливості поринути в чарівний світ природи, зупинитися на мить і побачити нескінченність в неозорому небі, життя в листку дерева, глибину століть в камені. Фотохудожник нагадує своїми роботами глядачеві, що природа – це безцінна криниця краси і гармонії.

«Подорожувати я почав давно, а фотоапарат возив з собою для фіксації подій «на пам’ять», згодом вже фотоапарат почав керувати, куди їхати. Крім цього, будь-який похід дає можливість відчути, що ти людина, а не котлета на паличці», - посміхається Михайло Псарьов.

Більшість мешканців України звикли бачити цей край повним сонця і тепла. Лагідне море ласкаво приймає в свої обійми гостей на відпочинок. Але найбільше цікаве відбувається у міжсезоння. В об'єктиві Михайла Псарьова звичний для багатьох в літню пору року кримський ландшафт змінює свій обрис, трансформуючись у казковий світ химерних форм і незвичайних фарб. Найбільш вражаючим є крижана царина зимових кримський пейзажів. Начебто зненацька настав льодовиковий період. Кришталева крижана бахрома закувала безлюдні пляжі і степові простори.

DSC 0208

На відкриття виставки завітала харківська поетеса Лариса Французова. Вона родом з Криму, і всю чарівність південного краю талановито втілює у віршах. Миттєвості, що застиглі на фотокадрах, оживають історіями і вербальними образами у віршах поетеси.

Виставка триває до 9 березня. Вхід вільний.

Довідка: Михайло Псарьов живе і працює в Харкові, вже понад 20 років займається фотографією. Фахову освіту здобув в училищі побуту № 40, відділення «фотосправи». В основному працює в жанрі пейзажної фотографії.

Відео з виставки

Click to open
e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг