КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Міжнародна виставка театральної фотографії «5- та стіна», 6 - 30 листопада 2013 року

afishaЗ 6 по 30 листопада 2013 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» Харківського обласного організаційно – методичного центру культури і мистецтва проходитиме виставка театральної фотографії «5- та стіна».

До експозиції увійдуть 50 найкращих робіт за підсумками II Міжнародного конкурсу театральної фотографії « 5- та стіна». Цього року на розгляд журі надійшли роботи від фотографів з України, Словенії, Угорщини, Чорногорії, Шрі Ланки, Сербії, Росії, Білорусії.

Театральне мистецтво народжується безпосередньо в залі і живе тільки в почуттях, емоціях і спогадах глядачів. Театральна фотографія дозволяє по -новому поглянути на театр, створює нові інтерпретації і смисли. Кращі конкурсні роботи представили для глядачів інший – « миттєвий театр», де торжествує лише спійманий мить, а тіла акторів творить світловий промінь, контраст світла і тіні. Це не лише найцінніший матеріал для реконструкції вистави, а й можливість передати особливу атмосферу вистави, концентровану суть образу і задуму режисера.

На фотовиставці, як і в театрі, ми бачимо тільки ілюзію реальності. У театрі існує поняття уявної «четвертої стіни» між сценою і глядацьким залом. Портали сцени відгороджують реальне життя залу для глядачів від умовностей сцени. Однак рамка кадру створює додаткове ілюзорне двомірне простір, в якому глядач стикається з існуванням ще одного світу, створеного фотографом.

Партнери конкурсу: інтернет магазин стильних чохлів і сумок до фотоапаратів «PhotoBags », друкарня « PrintНouse », будинок книги «Books» та поліграфія з доставкою «Copy Break».

Нагадаємо, що конкурс був ініційований і вперше проведений обласним організаційно-методичним центром культури і мистецтва у 2012 році. У рамках виставки пройдуть творчі зустрічі, лекції та майстер -класи.

На відкритті виставки глядачі матимуть унікальну можливість бути свідками виступу лауреатів численних джазових фестивалів The « Court Jazz » – Band (вокал – Наталія Шкурко, клавіші – Григорій Міщенко).

Урочисте відкриття виставки – 6 листопада в 17.00.

Вхід вільний.

__________________________________________________________________

Адреса: Держпром, 4 -й під'їзд, 1- й поверх (вхід з боку площі Свободи)

Час роботи: ВТ – СБ, 11:00 – 19:00, без перерви.

Тел. / Факс: (057) 717-10-40,

e – mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

e-max.it: your social media marketing partner