КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Персональна виставка живопису та графіки Дениса Чернова «Колір і світло», 23 січня - 8 лютого 2014 року

e-mail Друк

Афиша23 січня 2014 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва відкривається персональна виставка живопису та графіки Дениса Чернова «Колір і світло». Автор розкриває природу краси через синтез ідеально побудованої форми, виразність світлотіньових відносин і гармонію барв.

До експозиції увійдуть роботи, що відносяться до таких жанрів як пейзаж, портрет, ню, а також межжанрові твори, які представляють собою художньо – дослідні пошуки з вивчення натури, її різних форм та фактур існування в навколишньому світі. Художник показує глядачеві, як, змінюючи фокус бачення від масштабних панорам до концентрації на деталі, можна пізнати красу в повсякденності і проникати в суть речей через інтуїтивно – емоційні відчуття.

Тонкий символізм у поєднанні з філігранністю побудови форми створюють неповторний художній почерк Дениса Чернова, йому вдається відійти від монохромности характеризує графічну техніку і зберегти тремтливість живописної форми. Автор використовує світло таким чином, що воно перетворюється в субстанцію, яка стає більше, ніж просто засіб образотворчого мистецтва. Вона здатна оживляти фактури і образи до такої міри реалістичності, що його твори, з одного боку, створюють ілюзію задзеркалля, а з іншого, допомагають побачити безмежність краси в найдрібніших деталях нашого природного середовища буття.

Твори Дениса Чернова – це цілісність кольорових нюансів і виразності світла. Тут відбувається народження гармонійного симбіозу, який дихає, рухається і живе, черпаючи свою енергію в гармонії природи і людини.

Денис ЧерновДовідка. Денис Чернов народився 22 травня 1978 року. Живе і працює в Харкові. У 1998 році закінчив Харківське художнє училище. У 2004 році випускник факультету «Образотворче мистецтво» спеціалізації «Графіка» Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Учасник українських та міжнародних виставок (більше 70). Роботи знаходяться в приватних зібраннях України, Росії, Греції, Англії, Іспанії, Італії, Франції, США, Канади, Японії, успішно продаються на аукціоні «Christie's». Працює в різних графічних і живописних техніках, перевагу віддає малюнку олівцем. Жанровий діапазон: пейзаж, портрет, ню, ілюстрація, фігурні композиції, літературні та історичні ремінісценції.

Урочисте відкриття виставки пройде 23 січня з 17.00.

Виставка триватиме до 8 лютого 2014 року.

 

e-max.it: your social media marketing partner