Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Чернобыль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

A+ R A-
Рейтинг статті:

Персональна виставка живопису та графіки Дениса Чернова «Колір і світло», 23 січня - 8 лютого 2014 року

e-mail Друк

Афиша23 січня 2014 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва відкривається персональна виставка живопису та графіки Дениса Чернова «Колір і світло». Автор розкриває природу краси через синтез ідеально побудованої форми, виразність світлотіньових відносин і гармонію барв.

До експозиції увійдуть роботи, що відносяться до таких жанрів як пейзаж, портрет, ню, а також межжанрові твори, які представляють собою художньо – дослідні пошуки з вивчення натури, її різних форм та фактур існування в навколишньому світі. Художник показує глядачеві, як, змінюючи фокус бачення від масштабних панорам до концентрації на деталі, можна пізнати красу в повсякденності і проникати в суть речей через інтуїтивно – емоційні відчуття.

Тонкий символізм у поєднанні з філігранністю побудови форми створюють неповторний художній почерк Дениса Чернова, йому вдається відійти від монохромности характеризує графічну техніку і зберегти тремтливість живописної форми. Автор використовує світло таким чином, що воно перетворюється в субстанцію, яка стає більше, ніж просто засіб образотворчого мистецтва. Вона здатна оживляти фактури і образи до такої міри реалістичності, що його твори, з одного боку, створюють ілюзію задзеркалля, а з іншого, допомагають побачити безмежність краси в найдрібніших деталях нашого природного середовища буття.

Твори Дениса Чернова – це цілісність кольорових нюансів і виразності світла. Тут відбувається народження гармонійного симбіозу, який дихає, рухається і живе, черпаючи свою енергію в гармонії природи і людини.

Денис ЧерновДовідка. Денис Чернов народився 22 травня 1978 року. Живе і працює в Харкові. У 1998 році закінчив Харківське художнє училище. У 2004 році випускник факультету «Образотворче мистецтво» спеціалізації «Графіка» Харківської державної академії дизайну і мистецтв. Учасник українських та міжнародних виставок (більше 70). Роботи знаходяться в приватних зібраннях України, Росії, Греції, Англії, Іспанії, Італії, Франції, США, Канади, Японії, успішно продаються на аукціоні «Christie's». Працює в різних графічних і живописних техніках, перевагу віддає малюнку олівцем. Жанровий діапазон: пейзаж, портрет, ню, ілюстрація, фігурні композиції, літературні та історичні ремінісценції.

Урочисте відкриття виставки пройде 23 січня з 17.00.

Виставка триватиме до 8 лютого 2014 року.

 

e-max.it: your social media marketing partner