КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


kobzar 2023
kobzar metod
 
LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Колективна виставка живопису «Осінній коловорот», 19 вересня - 04 жовтня 2014 року

e-mail Друк

afisha KolovorotЗ 19 вересня по 4 жовтня 2014 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва експонуватиметься колективна виставка живопису «Осінній коловорот».Своє бачення вічного обертання життя та осені представлять харківські художники: Михайло Алатарцев, В'ячеслав Бабак, Ольга Бабак, Ілона Бобрицька, Руслан Варламов, Леонід Золотарев, Богдана Назаренко, Костянтин Савченко.

Арт-проект націлений на розкриття осінньої тематики робіт з точки зору обертання кола буття, безперервного руху часу, в якому завмирання природи є обов'язковим зворотнім боком народження життя.

З прадавніх часів коловорот – це сакральний символ сонця, життя, людського шляху, об'єднуючий знак всіх напрямків світу. Експозиційний проект також об'єднав живописців різних поколінь та художніх напрямків, які разом формують цілісний образ української осені та традицій її репрезентацій у контексті харківської живописної школи.

Осінь на картинах представлених художників передає атмосферу динамічної пори, що трансформується від роботи до роботи, переходячи від потужності барв до їхніх делікатних напівтонів, від простоти сюжетів до філософських трактувань художниками традиційних символів та знаків української культури.

11911964515 08643860d7 cНатюрморти, пейзажі, декоративні композиції різних художників представляють різноманіття оптик бачення живопису та певного періоду в житті людини та природи. Буйство барв на одних полотнах, що граничить з ліричністю колориту на інших, в симбіозі відображають тему безперервності та багатогранності життя в контексті осінньої пори. Полотно буття складається строкатим чином, яке є цікавим і цінним завдяки неповторності уявлень та думок, які разом будують єдність світу, що закладена у символіці коловороту.

Роботи харківських художників, що об'єднані в «Осінньому коловороті», демонструють традиційні уявлення про красу та класичний живопис.

Урочисте відкриття виставки – 19 вересня о 17.00.

Адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи).

Час роботи: ВТ-СБ, 11.00-19.00, без перерви.

Тел./Факс: (057) 717-10-40

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

текст про відкриття

віртуальна галерея  

 

e-max.it: your social media marketing partner