КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"

Rushniki Slobozhanshchini albom
 
семінар-практикум (дистанційно) на тему: «Силянка та гердан – традиційні українські прикраси з бісеру»
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
graimo
  
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)

war

A+ R A-
Рейтинг статті:

Персональна фотовиставка Марини Коган «Ілюзія і дорога», 19 - 25 грудня 2014 року

e-mail Друк

afishaЗ 19 по 25 грудня 2014 року в галереї «Мистецтво Слобожанщини» обласного центру культури і мистецтва експонуватиметься персональна фотовиставка Марини Коган «Ілюзія і дорога».Шлях до пізнання себе через відкриття інших світів.

Неможливо дізнатися власне обличчя, не заглянувши у дзеркало. І тільки побачивши своє відображення в інших – в очах, особах, містах і країнах, – ми по-справжньому пізнаємо себе. Напевно тому ми так прагнемо подорожувати, адже незнайомі дороги завжди відкривають щось нове, приводять нас до розуміння власних вчинків і прагнень свого серця. Фотографії Марини Коган вражають точністю і одночасно непередбачуваністю, адже світ її мандрівок настільки ж дивовижний і багатий, як і її внутрішній світ. Гімалайські пейзажі, види скандинавських озер, міські замальовки – неймовірно правдиві, але завжди ілюзорні, немов мрії про щастя. І вдивляючись у обриси далеких країн, раптом дивним чином знаходиш шлях до себе.

У кожної людини свій глибокий внутрішній світ, але далеко не кожен з нас може і готовий його відкрити і поділитися навіть маленьким шматочком з оточуючими, це взагалі мало кому вдається. Марина Коган через свої роботи демонструє прагнення до знань, жагу до подорожей і вміння побачити те, чого не бачать інші. Вона підштовхує глядача до відкриття незвіданих світів, як в середині нас самих, так і в масштабі земної кулі.

Роботи авторки характеризує легкість і емоційність, яка тонко переплітається з глибоким підтекстом, який дає поле для безлічі трактувань та інтертекстів, кожен може долучитися до пошуку нових змістів.

Експозиція показує нескінченну кількість шляхів до пізнання світу в подорожах через споглядання. Марина Коган запрошує зробити крок за поріг звичності, саме він здатен змінити буденність і додати нові барви, зібрані по всіх куточках світу.

Урочисте відкриття виставки – 19 грудня о 17.00.

Адреса: Держпром, 4-й під'їзд, 1-й поверх (вхід з боку площі Свободи).

Час роботи: ВТ-СБ, 11.00-19.00, без перерви.

Тел./Факс: (057) 717-10-40

e-mail:  Ця електронна адреса захищена від спам-ботів, Вам потрібно включити JavaScript для перегляду

Текст про відкриття виставки

Творча зустріч з фотографом Мариною Коган

Віртуальна галерея

e-max.it: your social media marketing partner