Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

karantin

A+ R A-
Рейтинг статті:

Розважальна програма на Великому Слобожанському ярмарку 2012 р.

e-mail Друк

П О Р Я Д О К

виступу колективів та виконавців
на Великому Слобожанському ярмарку
(на головній сцені)
8 вересня ( субота ) 2012 р.

9.00 – 9.30 – працюють групи активізації, лунає музика

9.30 – 10.00 – виступ ансамблю народної музики «Ярмарок»

10.00 – 10.30 – урочисте відкриття Великого Слобожанського ярмарку, виступ творчих колективів міста.

10.30 - 14.00 – проведення конкурсів «На лучшее блюдо Слобожанской кухни", «На лучшую медовую экспозицию" ( майданчик конкурсів – за пам'ятником В.Леніну )

10.30 – 11.45 – виступ творчих колективів ООМЦКМ
- жіночий ансамбль « Діва»
- фольклорний ансамбль «Муравський шлях»
- народний ансамбль «Рідна пісня»

Виступи творчих колективів районів області :

Естафета виступів творчих колективів області супроводжується телеперекличкою з конкурсними майданчиками та експозицією району

11.45-12.15 Золочівський район
Народний фольклорний ансамбль "Горлиця"
Народний вокальний ансамбль „Стожари"
Хореографічний колектив „Dance for life"

12.15-12.35 м. Ізюм
Інструментальний дует „Дивертисмент"
Солісти – вокалісти Деряга Лідія , Зушенська Юлія

12.35-12.55 Ізюмський район
Вокальний ансамбль «Вербиченька» Вірнопілського СБК
Дует «Два Т» (Анатолій Ковальський ,Анатолій Колісник)
Читець Іван Пя,тецький «Гуморески»
Солістка Олена Заїка « Карпати»

12.55-13.20 м. Лозова
Солісти – вокалісти: Лугова –Білаш Ольга („Україна"),
Базай Олег („Я так тебе любив"),
Дует : Лугова –Білаш - Базай (Попурі укр.. нар. пісень)

13.20-13.50 Дергачівський район
Народний аматорський фольклорний ансамбль "Слобода"
Народний вокальний ансамбль «Квітка»
Чоловічий вокальний ансамбль «Перфоменс»
Танцювальний колектив сучасного танцю «Капітошки»

13.50-14.10 Дворічанський район
Ансамбль пісні і танцю „Осколяночка" РБК

14.10-14.30 Богодухівський район
Народний фольклорний ансамбль «Шарівчанка»
Танцювальний колектив „Надія" РБК

14.30-14.50 Куп'янський район
Дмитро Гергель (акордеон)
Вокально-естрадний гурт „Антракт" Новоосинівського СК

14.50-15.10 Лозівський район
Ольга Шаповал - пісня «Слобожанський край»
Іраклій Усупашвілі – пісня «Хохлушечки»
Тріо „Лілея"- пісня «Гуси»
Тріо «Оберіг" - пісня «Пшеничне перевесло»

15.10-15.30 Близнюківський район
Соліст Микола Рябуха
Дует «Мальви» РБК

15.30-15.50 Вовчанський район
Вокальний ансамбль «Надія» РБК
Народний самодіяльний вокальний гурт „Вишенька"
Ансамбль танцю «Радість» РБК

15.50-16.10 м. Первомайський
Народний аматорський хор ПК „Хімік"

16.10-16.30 Первомайський район
Танцювальний колектив „Вікторія» БК с. Більшовик
Фольклорний гурт с. Миронівка Первомайського району

16.30-16.50 Печенізький район
Вокально-фольклорний гурт „Криниця" Печенізького РБК
солісти РБК
Вокальний колектив «Натхнення»

16.50-17.20 Чугуївський район
Народний ансамбль „Бояничі" Чугуївського РБК
Народний фольклорний гурт "Малинова криниця" Малинівського СБК, солісти РБК

17.20-17.40
Краснокутський район
Вокальний гурт „Мелодія душі» РБК
Солістка Аліна Перець

17.40-18.00 Харківський район
Зразковий ансамбль танцю «Smile» Мерефянського МПК
Народний театр народної пісні «Талиця» Покотіловського БК
Марія Горобцова
Кирил Делегойдін - солісти-вокалісти Молодіжного центру

19.30 – 23.00 – Вечірній концерт за участі ансамблів «Діти капітана Гранта», «Колодій»
( м.Київ), «Папури» ( м.Харків) та «Dream West»

 

П О Р Я Д О К
виступу колективів та виконавців
на Великому Слобожанському ярмарку
(головна сцена)
9 вересня ( неділя) 2012 р.

9.00 – 9.30 – виступ творчих колективів ООМЦКМ

Естафета виступів творчих колективів області супроводжується телеперекличкою з конкурсними майданчиками та експозицією району
10.00 - 12.00 – проведення конкурсів «На кращий каравай з борошна врожаю зерна 2012 року», «На кращого майстра народної творчості" ( майданчик конкурсів – за пам'ятником В.Леніну )

9.30-10.00
Великобурлуцький район
Вокальне тріо „Мальви" РБК
Солісти – вокалісти Олена Лузан,
Яніна Іванова

10.00 – 10.15 Коломацький район
Солістка Вікторія Дудаш

10.15 -10.40
Кегичівський район
Фольклорний ансамбль „Кегичівські піснярки",
Солістка-вокалістка Наталя Ілюхіна,
Хореографічний ансамбль „Райдуга".

10.40-11.10 Балаклійський район
Народний хор «Джерело»
Народний гурт народної пісні «Весела Слобода»
Хореографічний колектив „Ритм"
Народний театр естрадної пісні «Сім нот» .
Народний ансамбль народного танцю «Червона калина»

11.10-11.30 Зачепилівський район
Вокальне тріо „Квітка" РБК
солісти РБК

11.30-11.50 Сахновщинський район
Жіночий вокальний гурт «Сахновщаночка»,
Вокальний гурт „Україночка",
Дует - Раїса Поляцькова та Володимир Шимко
Солісти – вокалісти : Анастасія Публій, Олександр Моргун,
Яна Мусійченко.

12.00 – 13.00 - Урочисте нагородження кращих учасників Слобожанського ярмарку, переможців конкурсів

Продовження виступу творчих колективів та виконавців районів
Естафета виступів супроводжується телеперекличкою з конкурсними майданчиками та експозицією району

13.00-13.20 Барвінківський район
Солісти–вокалісти: Олена Осадча,
Ярослав і Володимир Федоренки.

13.20-13.40 Красноградський район
Народний ансамбль бандуристів РБК
Зразковий дитячий ансамбль „Крапелька" РБК
Народний аматорський фольклорний гурт «Берестяночка»

13.40-14.00 Шевченківський район
Народний вокальний ансамбль „Зоряни" РБК
Народний аматорський фольклорний ансамбль «Берізка»

14.00-14.20 Нововодолазький район
Аматорський фольклорний ансамбль «Дубравушка» Фольклорний колектив „Берегиня" Новоселівського СБК

14.20 -14.40 м. Куп'янськ
Юлія Міщенко
Ансамбль спортивно – естрадного танцю „Спектр"

14.40-15.00 Борівський район
Солісти – вокалісти :
Костянтин Мустафаєв
Андрій Шведченко
Вокальний ансамбль „Козаки" РБК

15.00-15.20 Зміївський район
Народний ансамбль народної пісні «Журавка»
Народний ансамбль ложкарів ПК смт. Комсомольське
Клуб спортивно-бального танцю „Віват"

15.20 -15.40 Валківський район
Аматорський вокальний ансамбль «Заміщанські козаки»
Народний аматорський фольклорний гурт «Родослав»
15.40-16.00 м. Чугуїв
Вокально-хореографічний колектив „Крапельки"
Вокально-хореографічний колектив „Каблучок"
Вокальний колектив „Сузір'я".
16.00-16.20 м. Люботин
Студія сучасної хореографії «Монреаль»,
солісти Юлія Кривошеіна, Інна Грушко,
Лілія Саєнко

e-max.it: your social media marketing partner