Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

 
dec
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

otkr

A+ R A-
Рейтинг статті:

Програма фестивалю "Печенізьке поле" - 2012

e-mail Друк

Програма фестивалю «Печенізьке поле» - 2012

Головний фестивальний майдан

15.30 Конкурс «Козацька сила» (за участю відомих спортсменів (зокрема, Василя Вірастюка) і глядачів).

Ведучий - Чемпіон світу та телеведучий Сергій Конюшко.

18.00 Урочисте нагородження переможців конкурсів та кращих учасників етнофестивалю.

Виступ Великого Слобожанського ансамблю пісні і танцю.

Ведучий концертних програм - відомий співак і шоумен Кузьма

18.30 Виступ групи «Асканія Нова».

19.00 Концерт фіналістки телевізійного шоу «Голос країни 2» Іларії.

19.30 Виступ гурту «Рвані міха».

19.50 Виступ групи «Мед Хедс XL».

20.30 Шоу барабанщиків «Rhythmmen».

20.45 Співає фіналістка телевізійних шоу і конкурсу молодих виконавців «Новая волна» Марія Яремчук.

21.20 Концерт групи «Скрябін».

22.00 Шоу барабанщиків «Rhythmmen».

22.15 Концерт групи «ТIK».

23.00 Супер-шоу світлових музичних фонтанів на водосховищі та яскравий феєрверк.

 

Майданчик «Фестивальне караоке»

Ведучий - Ігор Кондратюк

13.00 - 17.40 Запис чергового випуску програми музичного телешоу «Караоке на майдані».

Майданчик «Ігрова галявина»

12.00 - 18.00 Конкурси та розважальні програми

На майданчику працюють ростові ляльки, артисти цирку, аніматори.

 

Майданчик «Поросячі перегони»

15.00 - 16.00 Змагання «Поросячі перегони».

 

Майданчик «Музична застава»

12.00 - 15.30 Виступи самодіяльних фольклорних колективів.

15.30 - 17.30 Фестивальна програма «Грайливі переливи».

 

Майданчик «Повітряно-мотузковий парк»

12.00 - 18.00 Працюють аніматори та інструктори.

 

Майданчик «Місто майстрів»

12.00 - 18.00 Майстер-класи майстрів народної творчості.

 

Майданчик «Диво-схил»

12.00 - 18.00 Конкурс на кращу народну солом'яну скульптуру «Печенізький оберіг».

 

e-max.it: your social media marketing partner