Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

covid21

A+ R A-
Рейтинг статті:

Переможці конкурсу «Найкращий твір декоративного мистецтва» на Великому Слобожанському ярмарку-2012

e-mail Друк

За перемогу в конкурсі «Найкращий твір декоративного мистецтва» на Великому Слобожанському ярмарку в 2012 році нагороджуються:

Ірина Зенон-Михайлівна (м. Харків) - в номінації «Вироби з дерева»

Дмитро Шкуренко (Лозіський р-н) - в номінації «Плетіння з лози»

Ганна Едуардівна Гень (Близнюківський р-н) - в номінації «Народне малярство»

Микола Петрович Редько (Печенізький р-н) - в номінації «Різьблення»

Марія Миколаївна Кушнірук (м. Лозова) - в номінації «Традиційна вишивка»

Ганна Георгіївна Коношко (Кегичівський р-н) - в номінації «Декоративний розпис»

Галина Іванівна Воловик (м. Ізюм) - в номінації «Плетіння з соломки»

Світлана Іванівна Стороженко (Кегичівський р-н) - в номінації «Художня вишивка»

Інна Леонидівна Бабич (Дергачівський р-н) - в номінації «Обереги з природного матеріалу»

Олена Омельянівна Водолій (м. Куп’янськ) - в номінації «Лялькарство»

Анатолій Олександрович Семібратський (м. Чугуїв) - в номінації «Художній метал»

Раїса Захарівна Кушнаренко (Харківський р-н) - в номінації «Плетіння з бісеру»

Тетяна Георгівна Федосова (Харківський р-н) - в номінації «Ткацтво»

Олександр Миколаєвич Олексєєв (Ізюмський р-н) - в номінації «Вироби з природних матеріалів»

Людмила Григорівна Романенко (Богодухівський р-н) - в номінації «Плетіння з мотузки»

Борис Миколайович Цибульник (Валківський р-н) - в номінації «Художня кераміка»

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг