Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Terreidos
 
Святовид
 
Закодоване щастя
 
III Регіональний фестиваль – конкурс  вокального мистецтва «Душі криниця»
 
Статут
 
folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 1 2 3 4 5 6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

«Диво-острів»

e-mail Друк

Ініціатор проекту: ТОВ «Інвестиційна група« Основа », ОКЗ« Обласний організаційно-методичний центр культури і мистецтва »

Мета проекту: створення парку дикої природи як центру сімейного відпочинку, де можна було б спостерігати за тваринами, вільно пересуваються по території, проводити різноманітні заходи (семінари, конференції, фестивалі), розвивати фізичну культуру на свіжому повітрі.

Короткий опис проекту: Проект передбачає створення Сафарі-парку, Смуги перешкод, а також готелю на 100 місць, 1 ресторану (на території готелю), 2 кафе.
Сафарі парк - це територія (10 га), на якій буде проживати понад 30 видів тварин (коні, олені, ведмеді, вівці, кози, лосі, кабани, лебеді, зайці, качки, павичі, бобри, буйволи, страуси, верблюди, лами, віслюки та ін.) в умовах, максимально наближених до природних. На території Сафарі-парку будуть зводитися підвісні галереї для туристів (загальна протяжність - близько 2-3 км), охочих познайомитися з життям тварин в диких умовах. На території Парку передбачається створити «Сафарі-кафе» на дерев'яних палях, на висоті 10 м над рівнем землі, для комфортного спостереження за життям тварин.
Для того, щоб знизити ризик інвестиційного портфеля на території Сафарі-парку планується створити умови для відпочинку різних за віком та інтересам верств населення.
Смуга перешкод - це розташований в зоні лісового масиву комплекс інженерних споруд з дерева, мотузяних конструкцій, навісних мостів, спусків, переходів над водними перешкодами. Вона призначена для активного сімейного відпочинку, розвитку спритності та зміцнення здоров'я різних вікових категорій населення.

e-max.it: your social media marketing partner