Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2019 рік

ТРАДИЦІЙНА КУЛЬТУРА В УМОВАХ ГЛОБАЛІЗАЦІЇ: ЗБЕРЕЖЕННЯ АВТЕНТИЧНОСТІ ТА РОЗВИТОК КРЕАТИВНИХ ІНДУСТРІЙ

Традиційна культура європейських країн

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Червень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Програма етнофестивалю «Печенізьке поле» - 2013

e-mail Друк

14 вересня 2013 року

Головний фестивальний майдан

15.00 – 17.00 «Козацька сила» показові виступи, конкурси і розваги козацтва Слобожанщини.
17.00 – 17.15 Шоу на воді флайбордистів збірної Росії
17.15 – 18.00 Виступ групи «Bandur bend».
18 .00 – 18.45 Театралізована програма «Не обміліє пам'яті ріка». (Фрагменти опери «Князь Ігор»- хореографічна картинка «Половецьки пляски», вокально-хореографічні номери Великого Слобожанського ансамблю пісні і пляски, нагородження Лауреатів фестивалю за участю керівників Харківської обласної державної адміністрації.)
18.45 Виступ оркестру «Ренесанс».
19.45 Виступ гурту «Гайдамаки».
20.45 Виступ групи «Бумбокс».
21.45 Концерт нар.арт.України Ірини Білик.
22.40.Виступ флайбордистів сбірної Росії, лазерне і світло-динамичне шоу з водним віяловим екраном.
23.10 Музично-світлова композиція феєрверку.

Ведуча концертних програм – телеведуча, співачка і шоумен Ольга Цибульська.

Співочий майданчик
13.00 - 17.00 «Караоке на майдані» - на фестивалі» (запис чергового випуску програми популярного музичного телешоу, за участю кращих співаків районів області). Ведучий - Ігор Кондратюк.

Ігрова галявина
12.00 - 18.00 «Слобожанське коло» - масові розваги, народні ігри, змагання, конкурси. На майданчику працюють ростові ляльки, артисти цирку, аніматори.

Майданчик «Народні усмішки»
12.00 - 15.00 Виступи самодіяльних фольклорних колективів і конкурс на краще національне вбрання.
15.00 - 17.30 Конкурсна програма, в рамках фестивалю, «Шельменко вітає» за участю аматорів – авторів і виконавців народних гумористичних творів, та інтерактив для глядачів «Посміхнись майстер». Ведучий нар. арт. України Богдан Бенюк.

Повітряні перехрестя (Мотузковий парк)
12.00 - 18.00 Працюють аніматори та інструктори.

Місто майстрів
12.00 - 18.00 Майстер-класи майстрів народної творчості. Концертно-розважальні програми «Традиції Слобожанщини».

Диво-схил
12.00 - 18.00 Конкурс на кращу композицію з природного матеріалу «Веселка Слобожанських казок».

Земля смачної каші
12.00 – 14.00 Приготування найбільшої каші у світи, з реєстрацією у книзі рекордів Гінеса.
Розважальна програма «Буде хліб, буде і пісня».

Зоомістечко
12.00 – 18.00 Експозиція тварин «Фельдман еко-парку».

e-max.it: your social media marketing partner