Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Чернобыль
 
конкурс театральної фотографії «5-та стіна»
 
обласний конкурс сувенірів "Про Харківщину"
 
ПОЛОЖЕННЯ Обласного фестивалю-конкурсу традиційних страв,  випічки та напоїв Харківщини «Смачного!»
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
 
Закодоване щастя
 
Статут
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)

kanantin

A+ R A-
Рейтинг статті:
( 1 шт. )

ПОЛОЖЕННЯ Про Всеукраїнський фестиваль сучасної української естрадної пісні «ПІСЕННИЙ ВЕРНІСАЖ»

e-mail Друк

Всеукраїнський фестиваль сучасної естрадної пісні «Пісенний вернісаж» є мистецьким заходом, покликаним сприянню піднесення рівня і популяризації кращих зразків української сучасної естрадної пісні, репрезентування наймасовішого із жанрів мільйонам шанувальників шляхом публічного виконання, засобами телебачення і радіо в Україні і за її межами.

Фестиваль «Пісенний вернісаж» проводиться щорічно у третій декаді лютого у Національному палаці «Україна» і є творчим звітом сучасних українських поетів, композиторів, виконавців, аранжувальників і продюсерів за попередній період. Це – єдиний в Україні повноцінний показ досягнень творців сучасної української пісні за участю провідних авторів і виконавців з усіх регіонів країни і зарубіжжя, стовідсотково україномовний форум рідного слова, покладеного на музику. «Пісенний вернісаж» є загальнонаціональним явищем, спрямованим на духовний розвиток учасника.

Співзасновниками фестивалю «Пісенний вернісаж» є творча спілка «Асоціація діячів естрадного мистецтва України», Міністерство культури і туризму України, федерація профспілок України, Київська міська державна адміністрація, Київська обласна державна адміністрація, Національна телекомпанія України, Національна радіокомпанія України, Агентство охорони прав виконавців.

Для організації і проведення Фестивалю створюється Оргкомітет, до якого входять представники співзасновників «Пісенного вернісажу». Оргкомітет затверджує склади Журі, дирекції , творчо-організаційної групи, прес-служби, план проведення Фестивалю. У межах Фестивалю проводяться конкурсні прослуховування, під час яких визначаються переможці – лауреати і дипломанти, які візьмуть участь у заключних гала-концертах на сцені Національного палацу «Україна». Для оцінки учасників конкурсних прослуховувань створюється Журі, до складу якого входять провідні фахівці у жанрі пісні: композитори, поети, виконавці, музикознавці, а також представники співзасновників Фестивалю, творчих спілок, засобів масової інформації тощо. До оцінки виступів конкурсантів залучаються глядачі (слухачі), учасники інтерактивних опитувань популярних теле – і радіопрограм. Переможці отримають дипломи лауреатів і дипломантів Фестивалю, спеціальні призи журі, Оргкомітету, творчих спілок, меценатів.

e-max.it: your social media marketing partner