КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Народний театр естрадної пісні «Сім нот»

e-mail Друк

sim not Театр естрадної пісні «Сім нот» (керівник – О.М. Окомельченко ) був створений у вересні 2004 року. До вокального дуету у складі Ю.М. Вороної та Р.С. Пасєки  у січні 2005 року приєднався хореографічний дует Т.В. Приходько та В.А. Решетнікова. Ці два дуети і стали основою  нового творчого колективу, у якому за невеликий період існування істотно зросла виконавська майстерність, піднявся художній рівень репертуару, його жанрова та стилістична різноманітність.

Колектив постійно бере участь у районних та обласних культурно-мистецьких заходах, завдяки чому знайшов своїх шанувальників, однодумців, захоплених творчим натхненням. У травні 2005 року він заявив про себе як театр естрадної пісні, звітувавши з новою програмою музичної вистави «Таємниці кохання», а вже в листопаді на базі вистави театру естрадної пісні  «Сім нот» було проведено обласний семінар – майстер-клас за участі керівників закладів культури.

Використання сучасних технічних засобів при оформленні програм, хороша організаційна, художня і творча робота у поєднанні з високою професійною майстерністю сприяли творчим здобуткам  та досягненням. Усе це дало підставу присвоїти театру естрадної пісні «Сім нот» районного Будинку культури почесне звання «народний».

У репертуарі театру – зразки вітчизняної та зарубіжної класики, сучасного мистецтва, обробки народних пісень і танців, високохудожні композиції місцевих авторів.

Колектив представляв Балаклійщину на багатьох конкурсах і фестивалях, т.ч. й міжнародних, де здобув призові місця та почесні звання, став переможцем регіонального конкурсу виконавців естрадної пісні «Золота осінь» (м. Первомайский), етнічно-мистеькогофестивалю «Печенізьке поле», обласного конкурсу сучасної пісні «Ярмарок талантів» (м. Донецьк). На Міжнародному фестивалі «Славянская звезла» (м. Орел) театр гідно представляв Слобожанщину на російській землі та здобув почесний диплом фестивалю.

Діяльність колективу сприяє оновленню та зміцненню культурного життя Балаклійщини.

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг