Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

folk
 
Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Обласний онлайн фестиваль  художнього слова «Чарівний світ Слобожанської казки».
 

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

 

Новая фотогалерея Центра

 

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Жовтень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
28 29 30 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Візаві» Солоницівського клубу «Орлятко» Дергачівського р-ну.

e-mail Друк

 4   Колектив естрадно-спортивного танцю «Візаві» створено в Солоницівському дитячому клубі «Орлятко» з 1992 року. З перших років створення колектив наполегливо працював на шляху до творчого успіху. Бажання бути кращими допомагали учасникам долати перешкоди та ставати переможцями безлічі конкурсів та фестивалів різних рівнів. У грудні 2001 року колективу присвоєно звання «зразковий».

   Багата концертна діяльність колективу «Візаві». Вони активні учасники чисельних, різноманітних культурно- мистецьких заходів, як у рідному селищі, так і в районі та м. Харкові. Вони постійно приймають участь у міжнародних та регіональних фестивалях та конкурсах. Зазвичай, вони повертаються з перемогами. За останні 3 роки колектив, також, плідно працював і на його рахунку такі перемоги:

   2010рік: Відкритий міжнародний фестиваль «Танцюючі зірки» м. Харків -Гран прі;

   2011рік: Міжнародний конкурс «Понтийские игрища» м. Керч -І премія; міжнародний фестиваль сучасного танцю «АРТ БОМБ» м. Харків - III премія, міжнародний конкурс «Бегущие по волнам» м. Євпаторія - І премія; міжнародний конкурс «Танцююючі зірки» м. Харків - Гран прі; міжнародний фестиваль «Арт-феєрия» - І премія; всеукраїнський фестиваль «Рождественский бал» м. Харків І премія; регіональний конкурс «Континент талантів» м. Донецк - супер фінал, III премія. Брали участь у телепроекті «Україна має талант» - учасники 1/8фінала, в телеконкурсі «Крок до зірок» стали учасниками півфіналу.

   2012 рік: Міжнародний фестиваль «О весне...» м. Харків - І премія; міжнародний фестиваль «Танцюючі зірки» м. Харків - Гран-прі; міжнародний конкурс «Чорноморський зорепад» м. Євпаторія - Гран-прі.

   Керівник колективу Летуча Олександра Олександрівна, яка керує колективом з дня його заснування, талановитий майстер своєї справи. Вона виховує в учасників відданість та любов до хореографічного мистецтва, навчає бачити красу, висловлювати почуття та емоції за допомогою руху та музики.

   За 20 років роботи з колективу вийшла велика кількість естетично вихованих молодих людей, які навчились колективізму, разом співпрацювати, домагатися успіху.

   Колектив має для роботи оснащену танцювальну залу, звукову апаратуру та костюми.

   Колектив естрадно-спортивного танцю «Візаві» дружній, працьовитий, має велике коло прихильників у себе вдома та за межами району і області, у своїй роботі досягає потрібного результату та високої майстерності.

e-max.it: your social media marketing partner