Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Ансамбль естрадно-спортивного танцю «Візаві» Солоницівського клубу «Орлятко» Дергачівського р-ну.

e-mail Друк

 4   Колектив естрадно-спортивного танцю «Візаві» створено в Солоницівському дитячому клубі «Орлятко» з 1992 року. З перших років створення колектив наполегливо працював на шляху до творчого успіху. Бажання бути кращими допомагали учасникам долати перешкоди та ставати переможцями безлічі конкурсів та фестивалів різних рівнів. У грудні 2001 року колективу присвоєно звання «зразковий».

   Багата концертна діяльність колективу «Візаві». Вони активні учасники чисельних, різноманітних культурно- мистецьких заходів, як у рідному селищі, так і в районі та м. Харкові. Вони постійно приймають участь у міжнародних та регіональних фестивалях та конкурсах. Зазвичай, вони повертаються з перемогами. За останні 3 роки колектив, також, плідно працював і на його рахунку такі перемоги:

   2010рік: Відкритий міжнародний фестиваль «Танцюючі зірки» м. Харків -Гран прі;

   2011рік: Міжнародний конкурс «Понтийские игрища» м. Керч -І премія; міжнародний фестиваль сучасного танцю «АРТ БОМБ» м. Харків - III премія, міжнародний конкурс «Бегущие по волнам» м. Євпаторія - І премія; міжнародний конкурс «Танцююючі зірки» м. Харків - Гран прі; міжнародний фестиваль «Арт-феєрия» - І премія; всеукраїнський фестиваль «Рождественский бал» м. Харків І премія; регіональний конкурс «Континент талантів» м. Донецк - супер фінал, III премія. Брали участь у телепроекті «Україна має талант» - учасники 1/8фінала, в телеконкурсі «Крок до зірок» стали учасниками півфіналу.

   2012 рік: Міжнародний фестиваль «О весне...» м. Харків - І премія; міжнародний фестиваль «Танцюючі зірки» м. Харків - Гран-прі; міжнародний конкурс «Чорноморський зорепад» м. Євпаторія - Гран-прі.

   Керівник колективу Летуча Олександра Олександрівна, яка керує колективом з дня його заснування, талановитий майстер своєї справи. Вона виховує в учасників відданість та любов до хореографічного мистецтва, навчає бачити красу, висловлювати почуття та емоції за допомогою руху та музики.

   За 20 років роботи з колективу вийшла велика кількість естетично вихованих молодих людей, які навчились колективізму, разом співпрацювати, домагатися успіху.

   Колектив має для роботи оснащену танцювальну залу, звукову апаратуру та костюми.

   Колектив естрадно-спортивного танцю «Візаві» дружній, працьовитий, має велике коло прихильників у себе вдома та за межами району і області, у своїй роботі досягає потрібного результату та високої майстерності.

e-max.it: your social media marketing partner