Харьковский областной организационно-методический центр культуры и искусства

Основні культурно-мистецькі заходи КЗ «Обласний організаційно-методичний центр культури та мистецтва» на  2020 рік
 
Вічне слово Кобзаря
 
ІV Обласний фестиваль малих сценічних форм «Колібрі»
 
XІХ ВІДКРИТОГО ФЕСТИВАЛЮ ТРАДИЦІЙНОЇ НАРОДНОЇ КУЛЬТУРИ „КРОКОВЕЄ КОЛО” для дітей та молоді

Нове у віртуальній галереї

Новая фотогалерея Центра

Найближчі події

Немає подій

Календар подій

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваРусский языкEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Хореографічний колектив «Слов'яночка» Великобурлуцького РБК

e-mail Друк

starshagrupa12stulievСьогодні вже неможливо уявити культурне життя смт Великого Бурлука без хореографічного колективу «Слов'яночка», який був створений у 2000 р. при КЗ «Великобурлуцький районний Будинок культури». У колективі понад 40 вихованців віком від 5 до 17 років.

Керівник колективу Юлія Сула постійно працює над новими постановками, прагне до нових творчих вершин виконавської майстерності, створює цікаві хореографічні композиції. В репертуарі колективу танці народів світу: російські («Покохала хлопця я», «Самовар з сюрпризом», солдатська пляска «Тальяночка», флотський танець «Яблучко» (старша група), «Калинка», «Валянки» (молодша група)), циганський танець, іспанський «Кармен», єгипетський «Фрески», єврейський стилізований «На пероні» (старша група), – а також танці вільної хореографії («12 стільців», «Заради кохання», «Стиляги», «Моя душа», «Всесвіт» (старша група), у виконанні середньої групи - «Ковбойське кантрі», вальс «Легкі кроки», танці героїв мультиплікаційних фільмів («Бабки-йожки», «Віні Пух та бджоли» (молодша група), «Змій Горинич та Забави» (середня група)). Хореограф також створює вокально-хореографічні постановки для солістів районного Будинку культури. Особлива увага приділяється українському танцю: «Привітальний», «Не шуми, калинонька», «Гарненька молодичка», «Українська полька», «У Солохи», обрядовий «Купальський віночок» (старша група), «Гуцульський танець», «Веселі хлопці», «Як на нашій вулиці» (середня група).

Щорічно колектив підтверджує високу виконавську майстерність. 2013 рік: в районному фестивалі дитячої та юнацької творчості «Весняні дзвіночки» І місце посіла середня група колективу з танцем «Ковбойське кантрі», ІІ місце – старша група з танцем «Покохала хлопця я»; у травні в селищі Куп'янськ-Вузловий у Будинку культури залізничників на регіональному фестивалі-конкурсі хореографічного мистецтва «Веселка танцю» діти старшої групи «Слов'яночки» у складі солістів колективу (Мацейко Олексій, Лещенко Анастасія, Єгорова Ірина, Плетньова Тетяна) здобули 2-е місце у номінації «Народна хореографія» (стилізація, категорія 13-15 років) з танцем «Покохала хлопця я», а у номінації «Сучасна хореографія» (категорія 13-15 років), завдяки постановці «12 стільців» (соліст Олексій Мацейко) зайняли 3-тє місце. В листопаді у міжнародному фестивалі танцю «Мегаполіс», одному з найпрестижніших в Україні, що зібрав більше 5 тисяч танцюристів з України, Росії, Білорусії, з високим рівнем підготовки в різних номінаціях та категоріях, «Слов'яночка» зайняла три призових місця: з танцем «Веселі хлопці» у номінації «Народна хореографія» вибороли золоту нагороду, обійшовши колективи з Києва та Маріуполя, з танцем «Покохала хлопця я» у номінації «народна хореографія + стилізація» взяли срібло, за «Ковбойське кантрі» отримали бронзову нагороду.

e-max.it: your social media marketing partner