КЗ "ОБЛАСНИЙ ОРГАНІЗАЦІЙНО-МЕТОДИЧНИЙ ЦЕНТР КУЛЬТУРИ І МИСТЕЦТВА"


LOGO 2022 12 12
 
logo1
 
logo2
 
Vesіlne rozmaїttia
 
Відкритий фольклорний фестиваль зимового календаря «Святовид»
 
Rushniki Slobozhanshchini albom
 
photo 2022 04 28
 
Культурно-мистецькі заходи на 2021 рік
  
Статут
 
 
folk
 

Нове у віртуальній галереї

 
graf
 

Всі матеріали на даному сайті призначені виключно для ознайомлення без цілей комерційного використання.
Розробка та супровід сайту: AnisLogo
Передрук публікацій дозволяється тільки при розміщенні прямого посилання на сайт https://www.cultura.kh.ua

Українська моваEnglish (UK)
A+ R A-
Рейтинг статті:

Ансамбль бального та спортивного танцю «Спектр» міського Будинку культури м. Куп’янська

e-mail Друк

Зразковий ансамбль бального та спортивного танцю «Спектр» був створений 1985 року. У 2004 році за досягнутий високий рівень і виконавську майстерність, активну роботу з розвитку і пропаганди народної творчості ансамблю присвоєно звання «зразковий», у 2007 році колектив підтвердив це звання.

Засновник і керівник колективу – Світлана В'ячеславівна Ширяєва. Вона також є одним із засновників громадського фонду для обдарованих дітей «Спадщина». Рішенням міськвиконкому № 41 від 17 січня 2006 року нагороджена званням «Людина року – 2005» у номінації «Культура і мистецтво».

Ансамбль «Спектр» - активний учасник обласних заходів, зокрема регіональних фестивалів «Нестримна течія» та «Танцювальна феєрія». За власною ініціативою в місті і районі колектив проводить багато благодійних концертів, кошти від яких ідуть на утримання малюків соматичного відділення центральної міської лікарні Куп'янська.

Кількість учасників ансамблю – 20 чоловік у віці від 6 до 17 років.

Репертуар колективу побудований на бально-спортивних і сучасних композиціях: «Метаморфози», «Ілюзії», «Формейшн», «Такі ми».

У 2010 році отримав Гран-прі I Всеукраїнського фестивалю-конкурсу ансамблів бального танцю «Кубок Star Dance-2010» (м. Луганськ), Лауреат I ступеню (Фестивально-концертний тур по Європі), танцюристи «Спектру» Олексій Мордвінов та Тетяна Заіка посіли III місце на чемпіонаті України (м.Київ, юніори), володарі Кубку миру Олексій Мордвінов та Тетяна Заіка («Star Light2010» м. Київ). У 2011 році «Спектр» зайняв 3-тє місце на відкритому чемпіонаті Луганської області серед ансамблів бального танцю (м. Луганськ).

e-max.it: your social media marketing partner
Викл. сніг